BIOTANIQE veido priežiūros priemonės

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY ANTI - AGEING
veido kremas

Švytėjimo suteikiantis veido kremas pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, padeda pagerinti brandžios odos būklę ir vizualiai paslėpti senėjimo požymius. Sudėtyje yra: raudonųjų ženšenių ekstrakto, „pro.aQua“ gėlo vandens su probiotinėmis technologijomis, Pietų Korėjos Žežiu (Jeju) salos augalų ekstrakto ir fermentų. Naudojimas: nuprauskite veidą ir lengvais pirštų galiukų patapšnojimais paskirstykite kremą. Švelniais judesiais įmasažuokite jį į švarią odą.

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY ANTI - AGEING veido kremas 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY FIRMING
paakių kremas

Standinamuoju poveikiu pasižymintis paakių kremas padeda vizualiai paslėpti odos senėjimo požymius, patinimą ir tamsius ratilus po akimis. Priemonė gerina paakių odos būklę ir suteikia jai gaivumo. Sudėtyje yra: perlų ekstrakto, „pro.aQua“ gėlo vandens su probiotinėmis technologijomis, Pietų Korėjos Žežiu (Jeju) salos augalų ekstraktų ir fermentų. Naudojimas: nuprauskite veidą ir išspauskite ant pirštų pagalvėlės nedidelį kiekį kremo. Lengvais piršto galiuko patapšnojimais paskirstykite kremą ir švelniais judesiais įmasažuokite jį į švarią paakių odą.

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY FIRMING paakių kremas 15 ml

 

 

 

 

 

 

 

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY FIRMING
veido kremas

Standinamuoju poveikiu pasižymintis veido kremas - gelis skatina odos atkūrimą, glotnina ir drėkina odą. Priemonė padeda pagerinti odos būklę, struktūrą ir elastingumą. Sudėtyje yra: ryžių baltymų, „pro.aQua“ gėlo vandens su probiotinėmis technologijomis, Pietų Korėjos Žežiu (Jeju) salos augalų ekstraktų ir fermentų. Naudojimas: nuprauskite veidą ir lengvais pirštų galiukų patapšnojimais paskirstykite kremą. Švelniais judesiais įmasažuokite jį į švarią odą.

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY FIRMING veido kremas 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY YOUTH HYDRATING
veido esencija

Drėkinamoji veido esencija pasižymi jauninamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Koncentruota priemonė skaistina odą ir padeda pagedinti jos elastingumą. Sudėtyje yra: lotoso gėlių vandens, pro.aQua  gėlo vandens su probiotinėmis technologijomis. Naudojimas: nuprauskite veidą, išspauskite ant pirštų pagalvėlių reikiamą esencijos kiekį ir lengvais pirštų galiukų patapšnojimais paskirstykite kremą ant švarios odos.

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY YOUTH HYDRATING veido esencija 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY LIFTING
veido serumas

BIOTANIQE veido serumas - labai koncentruotas, tačiau neriebus grožio eliksyras. Priemonė pasižymi standinamosiomis savybėmis, gerina brandžios odos būklę. Sudėtyje yra: sraigių sekreto ekstrakto, pro.aQua  gėlo vandens su probiotinėmis technologijomis, Pietų Korėjos Žežiu (Jeju) salos augalų ekstraktų ir fermentų. Naudojimas: nuprauskite veidą, išspauskite ant pirštų pagalvėlių reikiamą serumo kiekį ir lengvais pirštų galiukų patapšnojimais paskirstykite kremą ant švarios odos.

BIOTANIQE KOREAN BEAUTY LIFTING veido serumas 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

BIOTANIQE veido priežiūros priemones galite įsigyti elektroninėje EUROKOS parduotuvėje.