BAMBOOLOGY veido priežiūros priemonės

BAMBOOLOGY GREEN TOX
sausas aliejus, skirtas veidui ir plaukų galiukams prižiūrėti.

Priemonė valo, jaunina ir gerina veido odos būklę. Puoselėja plaukų galiukus.  Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Sauso aliejaus pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: ryžių, medvilnės, sezamų ir žaliosios arbatos aliejų, bijūnų ekstrakto. 20 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas (veido priežiūra): vieną kartą per dieną maitinamuoju sausu aliejumi tepkite švarią veido odą, nuo centro link veido kontūrų. Naudojimas (plaukų priežiūra): būtinu aliejaus kiekiu tepkite sausus plaukų galiukus.

BAMBOOLOGY GREEN TOX sausas aliejus 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY SINERGY
veido eliksyras, skirtas senėjimo požymių turinčiai odai prižiūrėti.

Drėkinamasis veido eliksyras skirtas senėjimo požymių turinčiai odai prižiūrėti. Eliksyras yra gelio konsistencijos, gerai įsigeria į odą ir nepalieka lipnumo pojūčio. Drėkina ir atgaivina odą. Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Veido eliksyro pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: lotosų žiedų ir bambukų vandens, baltosios ir žaliosios arbatų ekstraktų, fermentuotų ryžių vandens, japoniškų krienų ir imbierų ekstraktų. 75 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas: mažą kiekį įmasažuokite į švarią veido ir kaklo odą.

BAMBOOLOGY SINERGY veido eliksyras 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY PEONY
lūpų balzamas

Balzamas skirtas lūpoms prižiūrėti. Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Lūpų balzamo pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: sviestmedžių, kokosų, sezamų, simondsijų ir ryžių aliejų. 20 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas: tolygiai tepkite švarias, sausas lūpas tiek kartų, kiek reikia.

BAMBOOLOGY PEONY lūpų balzamas 10 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY INSTANT YOUTH REMEDY
veido kremas

Kremas gerina odos būklę. Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Kremo pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: azijinių centelių, baltosios, raudonos ir žaliosios arbatų ekstraktų, lotosų žiedų ir bambukų vandens, ryžių ir medvilnės aliejų, japoniškų krienų ir imbierų ekstraktų. 75 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas: mažą kremo kiekį įmasažuokite į švarią odą.

BAMBOOLOGY INSTANT YOUTH REMEDY veido kremas 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY TONE UNIFIER WHITE BALM
veido kremas

Skaistinamasis kremas gerina odos būklę. Padeda suvienodinti odos atspalvį. Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Kremo pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: jūros dumblių ekstrakto, baltosios, raudonos ir žaliosios arbatų ekstraktų, lotosų žiedų ir bambukų vandens, ryžių ir medvilnės aliejų, japoniškų krienų ir imbierų ekstraktų. 75 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas: būtiną kremo kiekį švelniais judesiais įmasažuokite į švarią odą.

BAMBOOLOGY TONE UNIFIER WHITE BALM veido kremas 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY CHARCOAL
veido kaukė

Aktyvuotos medžio anglies kaukė valo ir atgaivina odą. Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Veido kaukės pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: aktyvuotos medžio anglies, lotosų žiedų ir bambukų vandens, fermentuoto ryžių vandens, japoniškų krienų ir imbierų ekstraktų. 64 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas: plonu sluoksniu tepkite švarią ir sausą odą. Netepkite aplink akis. Švelniais sukamaisiais judesiais pamasažuokite. Palikite 15–20 minučių. Nuplaukite vandeniu. Naudokite 1–3 kartus per savaitę.

BAMBOOLOGY CHARCOAL veido kaukė 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY EVODIA TRADITIONAL
veido kaukė, skirta senėjimo požymių turinčiai odai prižiūrėti.

Skaistinamoji kaukė gerina senėjimo požymių turinčios odos būklę. Sudėtyje gausu rytietiškos kilmės veikliųjų medžiagų. Veido kaukės pakuotės pagrindas pagamintas iš bambukų medienos. Sudėtyje yra: evodia rutaecarpa vaisių ekstrakto, lotosų žiedų ir bambukų vandens, baltosios arbatos ekstrakto, baltojo molio, japoniškų krienų ir imbierų ekstraktų. 63.6 % sertifikuotų ekologiškų ingredientų. Naudojimas: plonu sluoksniu tepkite švarią ir sausą odą. Netepkite aplink akis. Švelniais sukamaisiais judesiais pamasažuokite. Palikite 15–20 minučių. Nuplaukite vandeniu. Naudokite 1–3 kartus per savaitę.

BAMBOOLOGY EVODIA TRADITIONAL veido kaukė 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

BAMBOOLOGY veido priežiūros priemones galite įsigyti šiose EUROKOS parduotuvėse:

ŠIAULIAI

Tilžės g. 225

PC TILŽĖ

ŠIAULIAI

Aido g. 8

PLC AKROPOLIS

VILKAVIŠKIS

Nepriklausomybės g. 61

PC NORFA

KĖDAINIAI

Basanavičiaus g. 80

PC IKI

MARIJAMPOLĖ

Kudirkos g. 3

PC MAXIMA

KAUNAS

Savanorių pr. 346

PC SAVAS

KAUNAS

Jonavos g. 60

PC RIVER MALL

KAUNAS

K. Baršausko g. 66a

PLC MOLAS

KAUNAS

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC AKROPOLIS

KAUNAS

Islandijos pl. 32

PLC MEGA

VILNIUS

Viršuliškių g. 40

PC MADA

VILNIUS

Justiniškių g. 91

PC NORFA

VILNIUS

Ukmergės g. 369

PC BIG

VILNIUS

Jeruzalės g. 4

PC RIMI

VILNIUS

Priegliaus g. 1

PC PUPA

VILNIUS

Vikingų g. 3

PC NORDIKA

KLAIPĖDA

Taikos pr. 61

PLC AKROPOLIS

KLAIPĖDA

H. Manto g. 90-1

PC STUDLENDAS

KLAIPĖDA

Taikos pr. 141

PC BIG

TELŠIAI

Gedimino g. 8

PC Norfa