BAIJA namų kvapai

BAIJA SIESTE TROPICALE
namų kvapas

BAIJA SIESTE TROPICALE kolekcija – kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi citrinų bei eterinio aliejaus, gaminamo iš karčiųjų apelsinmedžių lapų ir žalių šakelių, kvapų natomis, nukeliančiomis į tropikus. SIESTE TROPICALE – amžinas ir kerintis sodas, kuriame susitinka naktis ir dienos šviesa. Citrinmedžių aromato namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus. Šis namų kvapas suteikia kvapnią atmosferą, būdingą atogrąžų miškui. Sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu, palikite, kad kvapas įsigertų į lazdeles. Mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles ir į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus, taip kvapas bus intensyvesnis.

BAIJA SIESTE TROPICALE namų kvapas, 120 ml

BAIJA ABSOLUE PIROGUE
namų kvapas

ABSOLUE PIROGUE – tai kūno priežiūros priemonės ir namų kvapai. Šią liniją sudaro: rankų ir kūno prausikliai, kvapiosios namų žvakės, namų kvapai. Produktai pasižymi gaiviu kvapu, bambukų stiebų, lotosų žiedų, Azijos kumquato natomis.  Nuostabaus aromato namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu, palikite, kad kvapas įsigertų į lazdeles. Mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles ir į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus, taip kvapas bus intensyvesnis.

BAIJA ABSOLUE PIROGUE namų kvapas, 100 ml

BAIJA INSPIRATION SECRETE
namų kvapas

INSPIRATION SECRÈTE – tai kūno priežiūros priemonės ir namų kvapai. Šią liniją sudaro rankų ir kūno muilas, kvapiosios namų žvakės, namų kvapai. Priemonės pasižymi gaiviu greipfrutų, citrinų, verbenų vandens ir muskato kvapu. Paslaptingo aromato namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu, palikite, kad kvapas įsigertų į lazdeles. Mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles ir į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus, taip kvapas bus intensyvesnis.

BAIJA INSPIRATION SECRETE namų kvapas, 100 ml

BAIJA FESTIN ROYAL
namų kvapas

BAIJA FESTIN ROYAL kolekciją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Gaminiai pasižymi karamelizuoto medaus natomis. Tai – saldus ir gurmaniškas kvapas. FESTIN ROYAL priemonių linija –  odė stebuklų šaliai, saldus sapnas, pažadinantis pojūčius saldžiomis bei subtiliomis natomis. Prabangaus aromato namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus. Tai – karamelizuotos medaus, vanilės, pieno ir vaisių natos viename kvape! Sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu, palikite, kad kvapas įsigertų į lazdeles ir mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus, taip kvapas bus intensyvesnis.

BAIJA FESTIN ROYAL namų kvapas, 100 ml

BAIJA FRENCH POMPON
namų kvapas

BAIJA FRENCH POMPON kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši linija pasižymi gėlių ir vaisių kvapų natomis, tad atsiranda puiki pusiausvyra tarp rožės, gėlių karalienės, ir ličio vaisinio šviežumo. FRENCH POMPON priemonių linija spinduliuoja subtiliu moteriškumu, leidžiančiu įsivaizduoti Prancūzų kankano šokėjas scenoje ir moteris šešėlių šviesoje užkulisiuose, už raudonos aksomo užuolaidos. Rožių ir ličių aromato namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus. Sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu, palikite, kad kvapas įsigertų į lazdeles ir mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus, taip kvapas bus intensyvesnis.

BAIJA FRENCH POMPON namų kvapas, 120 ml

BAIJA INSPIRATION SECRETE
namų kvapas

INSPIRATION SECRÈTE – tai kūno priežiūros priemonės ir namų kvapai. Šią liniją sudaro rankų ir kūno muilas, kvapiosios namų žvakės, namų kvapai. Priemonės pasižymi gaiviu greipfrutų, citrinų. verbenų vandens ir muskato kvapu. Verbenų aromatu pasižymintis purškiamas namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus.

BAIJA INSPIRATION SECRETE namų kvapas, 100 ml

BAIJA ABSOLUE PIROGUE
namų kvapas

ABSOLUE PIROGUE – tai kūno priežiūros priemonės ir namų kvapai. Šią liniją sudaro: rankų ir kūno prausikliai, kvapiosios namų žvakės, namų kvapai. Produktai pasižymi gaiviu kvapu, bambukų stiebų, lotosų žiedų, Azijos kumquato natomis. Paslaptingu aromatu pasižymintis purškiamas namų kvapas sukurtas, norint nuosekliai ir ilgai kvepinti Jūsų namus.

BAIJA ABSOLUE PIROGUE namų kvapas, 100 ml

Visą BAIJA namų kvapų asortimentą ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 05 18