BAIJA kūno priežiūros priemonės

BAIJA FESTIN ROYAL
dušo želė

BAIJA FESTIN ROYAL kolekciją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Gaminiai pasižymi karamelizuoto medaus natomis. Tai – saldus ir gurmaniškas kvapas. FESTIN ROYAL priemonių linija –  odė stebuklų šaliai, saldus sapnas, pažadinantis pojūčius saldžiomis bei subtiliomis natomis. Kvapni dušo želė pasirūpins ne tik švaria oda, bet ir gera jos būkle. Priemonė pagaminta pagal tradicinį Marselio muilo gamybos metodą. Ji suteikia odai švelnumo ir nuostabų aromatą. Sudėtyje yra 97 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA FESTIN ROYAL dušo želė, 250 ml

BAIJA MOANA FLEUR DE TIARE
dušo želė

BAIJA MOANA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Produktai pasižymi kvapiosios vanilės, baltųjų gėlių ir kokosų natomis. Baltosios gėlės – grynumo ir stipraus kvapo simbolis. MOANA priemonės sukuria jausmingos ir grakščios, nuotaikingos undinės iliuziją, pasižymi subtilumu ir svaiginančia prabanga. Kvapni dušo želė pasirūpins ne tik švaria oda, bet ir suteiks jai švelnumo ir minkštumo. Dušo želė pagaminta pagal tradicinį Marselio muilo gamybos metodą. Sudėtyje yra 97 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA MOANA FLEUR DE TIARE dušo želė, 250 ml

BAIJA MOANA
kūno šveitiklis

BAIJA MOANA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Produktai pasižymi kvapiosios vanilės, baltųjų gėlių ir kokosų natomis. Baltosios gėlės – grynumo ir stipraus kvapo simbolis. MOANA priemonės sukuria jausmingos ir grakščios, nuotaikingos undinės iliuziją, pasižymi subtilumu ir svaiginančia prabanga. Dvifazis Tiare gėlių žiedų kvapo kūno šveitiklis švelniai nušveičia ir subtiliai pakvėpina odą. Priemonė suteiks Jūsų vonios procedūroms egzotišką atmosferą. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Augalinių aliejų, jūros druskos, Bora Bora smėlio dalelių, taukmedžių riešutų dalelių. Naudojimas: prieš naudojimą šveitiklį gerai išmaišykite. Tepkite šveitikliu sudrėkintą odą, sukamaisiais judesiais masažuokite visą kūną. Nuplaukite vandeniu.

BAIJA MOANA kūno šveitiklis, 275 g

BAIJA FRENCH POMPON
kūno šveitiklis

BAIJA FRENCH POMPON kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši linija pasižymi gėlių ir vaisių kvapų natomis, tad atsiranda puiki pusiausvyra tarp rožės, gėlių karalienės, ir ličio vaisinio šviežumo. FRENCH POMPON priemonių linija spinduliuoja subtiliu moteriškumu, leidžiančiu įsivaizduoti Prancūzų kankano šokėjas scenoje ir moteris šešėlių šviesoje užkulisiuose, už raudonos aksomo užuolaidos. Nuostabaus kvapo kūno šveitiklis švelniai nušveičia ir puoselėja odą. Taip ją subtiliai pakvėpina. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Cukraus dalelių, rožių ekstrakto. Naudojimas: tepkite šveitikliu sudrėkintą odą, sukamaisiais judesiais masažuokite visą kūną ir nuplaukite vandeniu. Naudokite šveitiklį vieną kartą per savaitę.

BAIJA FRENCH POMPON kūno šveitiklis, 212 ml

BAIJA FESTIN ROYAL
kvapnusis muilas

BAIJA FESTIN ROYAL kolekciją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Gaminiai pasižymi karamelizuoto medaus natomis. Tai – saldus ir gurmaniškas kvapas. FESTIN ROYAL priemonių linija –  odė stebuklų šaliai, saldus sapnas, pažadinantis pojūčius saldžiomis bei subtiliomis natomis. Prabangaus aromato kietasis muilas švelniai prausia odą. Sudėtyje nėra gyvūninės kilmės riebalų, EDTA, PEG. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Sviestmedžių aliejaus, augalų aliejų.

BAIJA FESTIN ROYAL kvapnusis muilas, 200 g

BAIJA CROISIERE CELADON
kvapnusis muilas

BAIJA CROISIÈRE CÉLADON – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši linija pasižymi žaliosios arbatos ir jazminų kvapais. Jazminų sodrumas derinamas su šviežiomis, aromatinėmis žaliosios arbatos natomis. CROISIÈRE CÉLADON linija spinduliuoja vidine ramybe ir rafinuotumu, mintimis nukeliančiu į ūkanotą šventyklą debesyse, arbatų plantacijas bei didingus kraštovaizdžius. Žaliosios arbatos ir jazminų aromato kietasis muilas švelniai prausia odą. Sudėtyje nėra gyvūninės kilmės riebalų, EDTA, PEG. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Sviestmedžių aliejaus, augalų aliejų.

BAIJA CROISIERE CELADON kvapnusis muilas, 200 g

BAIJA DE MARSEILLE PINK MOON
skystasis kūno ir rankų muilas

PINK MOON – tai kūno priežiūros priemonės ir namų kvapai. Šią liniją sudaro: skystas ir kietas rankų muilai, kvapiosios namų žvakės, namų kvapai. Priemonės pasižymi švelniu aviečių, bijūnų bei muskato kvapu. Rožių ir bijūnų kvapo Marselio skystasis muilas pagamintas rankų darbu. Jis virtas tradiciniame muilo gamybos katile pagal senovės prancūzų meistrų tradicijas. Kasdienio naudojimo muilas puikiai tinka ne tik rankoms prausti, bet gali būti naudojamas ir kaip dušo želė – kūno odai puoselėti. Priemonė pasirūpins ne tik švaria oda, bet ir gera jos būkle. Sudėtyje nėra sintetinių priedų. Sudėtyje yra 97 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA DE MARSEILLE PINK MOON skystasis kūno ir rankų muilas, 500 ml

BAIJA DE MARSEILLE INSPIRATION SECRETE
skystasis kūno ir rankų muilas

INSPIRATION SECRÈTE – tai kūno priežiūros priemonės ir namų kvapai. Šią liniją: sudaro rankų ir kūno muilas, kvapiosios namų žvakės, namų kvapai. Priemonės pasižymi gaiviu greipfrutų, citrinų verbenos vandens ir muskato kvapu. Greipfrutų ir verbenų kvapo Marselio skystasis muilas pagamintas rankų darbu. Jis virtas tradiciniame muilo gamybos katile pagal senovės prancūzų meistrų tradicijas. Kasdienio naudojimo muilas puikiai tinka ne tik rankoms prausti, bet gali būti naudojamas ir kaip dušo želė – kūno odai puoselėti. Priemonė pasirūpins ne tik švaria oda, bet ir gera jos būkle. Sudėtyje nėra sintetinių priedų. Sudėtyje yra 97 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA DE MARSEILLE INSPIRATION SECRETE skystasis kūno ir rankų muilas, 500 ml

BAIJA SO LOUCURA CITRON PASSION FRUIT
kūno aliejus skirtas odai puoselėti.

BAIJA SO LOUCURA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši priemonių linija pasižymi galingomis ir gurmaniškomis citrinų ir pasiflorų natomis. SO LOUCURA – Amazonės šokis, įkvėpimas, gimęs egzotiško krašto širdyje, džiaugsminga banga, kilusi iš kvapą gniaužiančios kultūros. Subtilaus citrusinių vaisių kvapo aliejus pasižymi atkuriamosiomis ir gaivinamosiomis savybėmis, suteikia odai glotnumo. Sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Grynų makadamijų riešutų, atalių, buriti ir saldžiųjų migdolų aliejų. Naudojimas: rytais ir/ar vakarais tepkite aliejumi švarią ir sausą viso kūno odą. Aliejų galima naudoti ir prausiantis duše. Tepkite drėgną odą, visą kūną, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Arba įpilkite aliejaus į šiltą vonios vandenį, mėgaukitės kvapniomis maudynėmis ir aksomo švelnumo oda.

BAIJA SO LOUCURA CITRON PASSION FRUIT kūno ir vonios aliejus, 50 ml

BAIJA ETE A SYRACUSE
kūno ir vonios aliejus  skirtas odai puoselėti.

BAIJA ÉTÉ A SYRACUSE kolekciją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi apelsinų žiedų ir subtiliomis baltųjų gėlių natomis. ÉTÉ A SYRACUSE – intensyvus ir paslaptingas šydas bei subtilus aromatas. Apelsinų žiedų kvapo aliejus puoselėja Jūsų odą – ją drėkina ir subtiliai pakvėpina. Sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Grynų saulėgrąžų, saldžiųjų migdolų ir sezamų aliejų. Naudojimas: rytais ir/ar vakarais tepkite aliejumi švarią ir sausą viso kūno odą. Aliejų galima naudoti ir prausiantis duše. Tepkite drėgną odą, visą kūną, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Arba įpilkite aliejaus į šiltą vonios vandenį, mėgaukitės kvapniomis maudynėmis ir aksomo švelnumo oda.

BAIJA ETE A SYRA CUSE kūno ir vonios aliejus, 50 ml

BAIJA SIESTE TROPICALE
kūno kremas

BAIJA SIESTE TROPICALE kolekcija – kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi citrinų bei eterinio aliejaus, gaminamo iš karčiųjų apelsinmedžių lapų ir žalių šakelių, kvapų natomis, nukeliančiomis į tropikus. SIESTE TROPICALE – amžinas ir kerintis sodas, kuriame susitinka naktis ir dienos šviesa. Citrinmedžių kvapo kūno kremas subtiliai pakvėpina ir puoselėja odą. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis ir gaivinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Makadamijų riešutų, lazdynų riešutų, vynuogių sėklų ir saldžiųjų migdolų aliejų, vynuogių sėklų ekstrakto ir apelsinų žiedų vandens. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kiekį kremo į švarią ir sausą odą.

BAIJA SIESTE TROPICALE kūno kremas, 75 ml

BAIJA MOANA
kūno kremas

BAIJA MOANA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Produktai pasižymi kvapiosios vanilės, baltųjų gėlių ir kokosų natomis. Baltosios gėlės – grynumo ir stipraus kvapo simbolis. MOANA priemonės sukuria jausmingos ir grakščios, nuotaikingos undinės iliuziją, pasižymi subtilumu ir svaiginančia prabanga. Tiare gėlių kvapo drėkinamasis kūno kremas puoselėja odą. Priemonė pasižymi maitinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis bei suteikia odai nuostabų gėlų aromatą. Sudėtyje yra 97 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Sviestmedžių ir kokosų aliejų, bičių vaško, simondsijų aliejaus, cupuacu sėklų sviesto, alavijų ekstrakto. Naudojimas: rytais ir/ar vakarais tepkite reikiamu kremo kiekiu visą kūną. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite priemonę po dušo ar vonios.

BAIJA MOANA kūno kremas, 212 ml

BAIJA FRENCH POMPON
rankų kremas

BAIJA FRENCH POMPON kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši linija pasižymi gėlių ir vaisių kvapų natomis, tad atsiranda puiki pusiausvyra tarp rožės, gėlių karalienės, ir ličio vaisinio šviežumo. FRENCH POMPON priemonių linija spinduliuoja subtiliu moteriškumu, leidžiančiu įsivaizduoti Prancūzų kankano šokėjas scenoje ir moteris šešėlių šviesoje užkulisiuose, už raudonos aksomo užuolaidos. Ličiai buvo naudojami Kinijos farmacijoje nuo senovės. Rožių ir ličių kvapo rankų kremas puoselėja odą. Priemonė pasižymi tonizuojamosiomis ir raminamosiomis savybėmis, drėkina odą ir suteikia jai svaiginantį aromatą. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kokosų aliejaus, sviestmedžių aliejaus, rožių vandens, bičių ir simondsijų vaško. Naudojimas: reikiamą kremo kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą rankų odą.

BAIJA FRENCH POMPON rankų kremas, 30 ml

BAIJA VERTIGE SOLAIRE
rankų kremas

BAIJA VERTIGE SOLAIRE priemonių liniją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi bergamočių ir kvapniųjų tuberozų natomis. VERTIGE SOLAIRE – jaudinantis ir jausmingas svaigulys. Bergamočių ir tuberozų gėlių žiedų kvapo rankų kremas puoselėja odą. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis ir viliojančiu aromatu. Ji tinka net ir labai sausai odai prižiūrėti. Sudėtyje yra 97 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Makadamijų riešutų, lazdynų riešutų, vynuogių sėklų ir saldžiųjų migdolų aliejų, bičių vaško ir hamamelių vandens. Naudojimas: reikiamą kremo kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą rankų odą.

BAIJA VERTIGE SOLAIRE rankų kremas, 30 ml

BAIJA SIESTE TROPICALE
kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA SIESTE TROPICALE kolekcija – kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi citrinų bei eterinio aliejaus, gaminamo iš karčiųjų apelsinmedžių lapų ir žalių šakelių, kvapų natomis, nukeliančiomis į tropikus. SIESTE TROPICALE – amžinas ir kerintis sodas, kuriame susitinka naktis ir dienos šviesa. Gaivaus kedrų ir karčiųjų apelsinų aromato priemonės padės puoselėti Jūsų odą. Dušo želė nupraus odą, šveitiklis švelniai nušveis, o kremas suteiks jai glotnumo. Rinkinį sudaro: kūno kremas (75 ml), kūno šveitiklis (60 ml) ir dušo želė (100 ml) Priemonių sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kūno kremo sudėtis papildyta makadamijų riešutų, migdolų ir vynuogių kauliukų aliejais, apelsinų žiedų vandeniu. Kūno šveitiklio sudėtis papildyta augaliniais aliejais ir cukraus dalelėmis, vynuogių sėklų ekstraktu, apelsinų žiedų vandeniu. Naudojimas: tepkite šveitikliu sausą odą, palaipsniui sudrėkinkite, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Dušo želę įmasažuokite į drėgną odą, nuplaukite vandeniu. Reikiamą kremo kiekį įmasažuokite į švarią odą.

BAIJA SIESTE TROPICALE kūno priežiūros priemonių rinkinys

Visą BAIJA kūno priežiūros priemonių asortimentą ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 05 07