BABUŠKA AGAFJA natūralios dantų pastos

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED BLACK BIRCH OF SIBERIA
dantų pasta

Balinamoji pasta švelniai valo ir puoselėja dantis, padeda atkurti natūralų dantų baltumą. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Sibiro juodųjų beržų syvų, organinių juodųjų beržų pumpurų ir ramunėlių ekstraktų, ksilitolio ir aktyvuotosios anglies. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED BLACK BIRCH OF SIBERIA dantų pasta, 85 g

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED RED ALGAE OF SAKHALIN
dantų pasta

Dantų pasta švelniai valo ir padeda išlaikyti stiprius ir sveikus dantis bei apsaugoti emalį. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Organinio pūslėtojo guveinio ekstrakto ir Sachalino raudonųjų ir rudųjų dumblių ekstraktų. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED RED ALGAE OF SAKHALIN dantų pasta, 85 g

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED MINERAL SALT OF BAIKAL
dantų pasta

Dantų pasta sukurta švelniai prižiūrėti dantis ir dantenas. Padeda atkurti natūralų dantų blizgesį, išlyginti dantų paviršiaus trūkumus ir suteikti spinduliuojančią šypseną. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. 5 išskirtinių Sibiro aliejų ir Baikalo mineralinės druskos. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED MINERAL SALT OF BAIKAL dantų pasta, 85 g

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED VOLCANIC SALT OF KAMCHATKA
dantų pasta

Dantų pasta valo dantis, efektyviai pašalina apnašas bei gerina dantenų būklę. Taip pat ji padeda atkurti natūralų dantų baltumą, stiprina dantų emalį. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kamčiatkos pusiasalio vulkaninių pelenų pudros, jūros druskos, aktyviosios anglies. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED VOLCANIC SALT OF KAMCHATKA dantų pasta, 85 g

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED ARCTIC BERRY OF TUNDRA
dantų pasta

Dantų pasta užtikrina puikią burnos priežiūrą ir gaivų kvapą. Ji švelniai ir efektyviai valo dantis. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Arkties tundros uogų, bruknių aliejaus, organinio Kurilų arbatos ir tekšių ekstrakto. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED ARCTIC BERRY OF TUNDRA dantų pasta, 85 g

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED TAIGA HONEY AND PROPOLIS
dantų pasta

Dantų pasta sukurta siekiant pagerinti dantenų ir burnos gleivinės būklę. Ji švelniai ir efektyviai valo dantis bei puoselėja dantenas. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Taigos organinio medaus ir propolio ekstrakto derinio, organinio šalavijų ekstrakto. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED TAIGA HONEY AND PROPOLIS dantų pasta, 85 g

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED SET OF 2-STEP
dantų pasta

Du žingsniai – dvi dantų pastos, padėsiančios puoselėti dantis ir dantenas. Pirmoji dantų pasta skirta ryto burnos priežiūros ritualui. Šaltalankių (oblepikha) dantų pasta suteikia puikią dantų ir dantenų priežiūrą visą dieną. O antroji, Sibiro pušų dantų pasta, naudojama vakare, padeda pagerinti burnos ertmės ir dantenų priežiūrą bei palaikyti gaivų burnos kvapą. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Pirmosios dantų pastos sudėtyje yra Altajaus šaltalankių aliejaus, organinio kininių citrinvyčių ekstrakto ir vitamino E. Antrosios – organinių Sibiro pušų ir šalavijų ekstraktų. Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.

BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED SET OF 2-STEP dantų pasta, 2 x 60 g

BABUŠKA AGAFJA natūralias dantų pastas ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti daugumoje EUROKOS parduotuvių.


Paskelbta 2020 09 25