AVRIL natūrali kosmetika

AVRIL MICELLAR WATER
micelinis vanduo skirtas visų tipų odai puoselėti.

Micelinis valomasis vanduo švelniai valo ir padeda puoselėti visų tipų, net ir jautrią, odą. Jis pasižymi drėkinamosiomis savybėmis ir padeda apsaugoti odą nuo išsausėjimo. Priemonė sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra 99% natūralių sudedamųjų dalių. Alavijų sulčių. Naudojimas: naudokite priemonę rytais ir vakarais. Suvilgykite vatos lapelį miceliniu vandeniu ir valykite veidą. Jeigu reikia, valykite kelis kartus. Veido nuplauti nebūtina.

AVRIL MICELLAR WATER micelinis vanduo 500 ml

AVRIL 3 IN 1 CLEANSER
veido valiklis skirtas mišriai, riebiai ir jautriai odai prižiūrėti.

Veido valiklis, šveitiklis ir kaukė – trys viename. Daugiafunkcis valiklis švelniai valo Jūsų odą ir padeda ją apsaugoti. Priemonė sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra 98% natūralių sudedamųjų dalių. Aktyviosios anglies pudros, alavijų sulčių. Naudojimas: naudokite priemonę 1–2 kartus per savaitę. Tolygiai tepkite švarią veido odą, išskyrus sritį aplink akis. Palikite 5 minutėms. Sudrėkinkite veidą vandeniu ir švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite jį iš apačios į viršų – taip nušveisite odą. Nuplaukite veidą vandeniu.

AVRIL 3 IN 1 CLEANSER veido valiklis 50 ml

AVRIL GOMMAGE VISAGE
veido šveitiklis skirtas visų tipų odai puoselėti.

Šveitiklis švelniai nušveičia odą, pašalina nešvarumus ir suteikia odai švelnumo. Jis tinka visų tipų, net ir pačiai jautriausiai, odai puoselėti. Priemonė sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra 99% natūralių sudedamųjų dalių. Ryžių ir abrikosų pudros. Naudojimas: vieną arba du kartus per savaitę nedideliu šveitiklio kiekiu tepkite veidą, išskyrus sritį aplink akis. Švelniais judesiais masažuokite, nuplaukite vandeniu.

AVRIL GOMMAGE VISAGE veido šveitiklis 50 ml

AVRIL HYDRATANT
veido kaukė skirta sausai ir jautriai odai puoselėti.

Veido kaukė puoselėja odą ir pasižymi drėkinamosiomis bei maitinamosiomis savybėmis. Priemonė sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra 98,5% natūralių sudedamųjų dalių. Sviestmedžių sviesto. Naudojimas: vieną arba du kartus per savaitę plonu kaukės sluoksniu tepkite švarią ir sausą odą, išskyrus sritį aplink akis. Palikite 10–15 minučių. Kaukės likučius nuvalykite vatos lapeliu.

AVRIL HYDRATANT veido kaukė 50 ml

AVRIL NEUTRAL
veido ir kūno kremas

Veido ir kūno kremas tiks ir patiks visų tipų, net ir jautriausios odos, savininkams. Jis greitai įsigeria ir suteikia malonų pojūtį. Priemonė sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra 100% natūralių sudedamųjų dalių. Saldžiųjų migdolų aliejaus, sviestmedžių sviesto. Naudojimas: vieną arba du kartus per savaitę plonu kaukės sluoksniu tepkite švarią ir sausą odą, išskyrus sritį aplink akis. Palikite 10–15 minučių. Kaukės likučius nuvalykite vatos lapeliu.

AVRIL NEUTRAL veido ir kūno kremas 200 ml

AVRIL natūralios kosmetikos priemones galima rasti elektroninėje EUROKOS parduotuvėje.


Paskelbta 2020-01-06