ARTDECO GREEN COUTURE linija

ARTDECO GREEN COUTURE SILKY POWDER
skaistalai

Šiuos skaistalus sudaro mažiausiai 90 % natūralių ingredientų, vienas iš kurių yra afrikietiškos ksimenijų sėklų aliejus, pasižymintis gaivinamuoju poveikiu. Itin smulki, švelni tekstūra. Suteikia skaistumą ir gaivumą. Visada traukia dėmesį: išskirtinė riboto leidimo dėžutė su veidrodėliu. Be mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO. Tinka jautriai odai. Pakuotė: iš mažiausiai 40 % ryžių lukštų miltelių, taip pat PP, PETG ir PS. Informacija atspausdinta aplinkai nekenksmingu vandens pagrindo rašalu. Etiketė iš 100 % perdirbamo polietileno. Dėžutė iš FSC Mix kartono. Sudėtyje yra ksimenijų aliejaus. 90 % natūralių ingredientų. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO.

ARTDECO GREEN COUTURE SILKY POWDER skaistalai

ARTDECO GREEN COUTURE NATURAL CREAM
lūpų dažai

Kreminiai, aksominio švelnumo lūpų dažai yra veganiški, 80 juos sudaro % natūralių ingredientų. Su odą puoselėjančiais kaprilo/kaprio triglicerido aliejumi (kokosų aliejus)  ir 100 % augalinės kilmės kandelila vašku, kurie suteikia jūsų lūpoms švelnumą ir minkštumą. Su mineraliniais pigmentais, suteikiančiais lūpoms spalvos intensyvumą ir net su pirmu sluoksniu padengiančiais lūpas ryškia, spindinčia spalva. Intensyviai pigmentuoti. Be mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO. Dermatologų patvirtinta. Tinka jautriai odai. Pakuotė: iš mažiausiai 40 % ryžių lukštų miltelių, taip pat PP, PETG ir PS. Informacija atspausdinta aplinkai nekenksmingu vandens pagrindo rašalu. Etiketė iš 100 % perdirbamo polietileno. Dėžutė iš FSC Mix: kartono. Sudėtyje yra kokosų aliejaus, kandelila vaško, mineralinių pigmentų. 80 % natūralių ingredientų. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO

ARTDECO GREEN COUTURE NATURAL CREAM lūpų dažai

ARTDECO GREEN COUTURE NATURAL SKIN BRONZER
kompaktinė pudra

Trys, tarpusavyje suderinti atspalviai gali būti naudojami po vieną arba derinami tarpusavyje. Iš mažiausiai 90 % natūralių ingredientų, vienas iš kurių yra afrikietiškos ksimenijų sėklų aliejus, pasižymintis gaivinamuoju poveikiu. Su šviesą atspindinčiomis dalelėmis ir mineralais, suteikia natūralų spindesį.  Visada traukia dėmesį: išskirtinė riboto leidimo dėžutė su veidrodėliu. Be mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO. Tinka jautriai odai. Pakuotė: iš mažiausiai 40 % ryžių lukštų miltelių, taip pat PP, PETG ir PS. Informacija atspausdinta aplinkai nekenksmingu vandens pagrindo rašalu. Etiketė iš 100 % perdirbamo polietileno. Dėžutė iš FSC Mix kartono. Sudėtyje yra ksimenijų aliejaus. 90 % natūralių ingredientų. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO.

ARTDECO GREEN COUTURE NATURAL SKIN BRONZER kompaktinė pudra

ARTDECO GREEN COUTURE SMOOTH
lūpų pieštukas

Lūpų pieštukas apsaugo lūpų dažus ir blizgesius nuo išsiliejimo. Kreminės tekstūros, intensyvios pigmentacijos, drožiamas. Iš mažiausiai 85 % natūralių ingredientų, tokių kaip sviestmedžių, simondsijų, marula ir rapsų aliejai. Be mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, kvapiųjų medžiagų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO, mikroplastiko dalelių. Tinka jautriai odai. Pakuotė: pagaminta iš FSC sertifikuotos medienos, o kamštelis iš pakartotinai perdirbamo plastiko. Sudėtyje yra sviestmedžių, simondsijų, marula ir rapsų aliejų. 85 % natūralių sudedamųjų dalių. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, kvapiųjų medžiagų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO, mikroplastiko dalelių.

ARTDECO GREEN COUTURE SMOOTH lūpų pieštukas

ARTDECO GREEN COUTURE liniją ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Šiauliai

Aido g. 8

PLC „AKROPOLIS“

Šiauliai

Pramonės g. 6

PC „BRUKLINAS“

Visaginas

Veteranų g. 2

PC „DOMINO“

Kaunas

Savanorių pr. 346

PC „SAVAS“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Vilnius

Upės g. 9

PC „CUP“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Jeruzalės g. 4

PC „RIMI“

Vilnius

Priegliaus g. 1

PC „PUPA“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

H. Manto g. 90-1

PC „STUDLENDAS“

Klaipėda

Taikos pr. 141

PC „BIG“

Palanga

Klaipėdos  pl. 42

PC „MAXIMA“

Kretinga

Vytauto g.1 /Rotušės a.3

 


Paskelbta 2021 08 23