AMEND plaukų priežiūros priemonės

AMEND EXPERTISE SPECIALIST BLONDE NEUTRALIZING
plaukų šampūnas skirtas šviesiems ir šviesintiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas padeda pašalinti nepageidaujamus geltonus arba oranžinius plaukų atspalvius Padeda išsaugoti šaltus šviesių plaukų atspalvius ir suteikia jiems žvilgesio. Sudėtyje yra mėlynių ekstrakto. Naudojimas: tepkite šampūnu drėgnus plaukus, masažuokite, nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

AMEND EXPERTISE SPECIALIST BLONDE NEUTRALIZING plaukų šampūnas, 250 ml

AMEND EXPERTISE MARULA FABULOUS NUTRITION
plaukų šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

AMEND EXPERTISE – unikalių, specializuotų plaukų priežiūros priemonių linija, kuria siekiama atitikti skirtingus moterų reikalavimus ir grožio poreikius. Priemonės sukurtos naudojant pažangias plaukų kosmetikos technologijas ir per daugelį metų sukauptą patirtį. Jos praturtintos rafinuotais kvapais ir aukštos kokybės veikliosiomis medžiagomis. Maitinamasis šampūnas švelniai trenka, apsaugo, drėkina ir atgaivina plaukus. Priemonė pasižymi maitinamosiomis savybėmis, suteikia plaukams glotnumo, švelnumo ir žvilgesio, taip pat gerina plaukų elastingumą. Sudėtyje yra marulų sėklų aliejaus. Naudojimas: tepkite kauke šampūnu ištrinktus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Masažuokite plaukų sruogas pirštų pagalvėlėmis. Palikite kelioms minutėms ir nuskalaukite vandeniu.

AMEND EXPERTISE MARULA FABULOUS NUTRITION plaukų šampūnas, 250 ml

AMEND EXPERTISE COLOR REFLECT REPAIRING
plaukų šampūnas skirtas dažytiems ir sruogelėmis dažytiems plaukams prižiūrėti.

AMEND EXPERTISE – unikalių, specializuotų plaukų priežiūros priemonių linija, kuria siekiama atitikti skirtingus moterų reikalavimus ir grožio poreikius. Priemonės sukurtos naudojant pažangias plaukų kosmetikos technologijas ir per daugelį metų sukauptą patirtį. Jos praturtintos rafinuotais kvapais ir aukštos kokybės veikliosiomis medžiagomis. Atkuriamasis šampūnas švelniai trenka plaukus, pašalina nešvarumus bei padeda ilgiau išsaugoti sodrią dažytų plaukų spalvą ir išvengti jos blukimo.  Priemonė atgaivina plaukus, suteikia jiems šilko švelnumo ir žvilgesio. Sudėtyje yra ryžių baltymų ir dažytų plaukų spalvą tausojančių medžiagų. Naudojimas: tepkite drėgnus plaukus, masažuokite ir nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

AMEND EXPERTISE COLOR REFLECT REPAIRING plaukų šampūnas, 250 ml

AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR
plaukų šampūnas skirtas pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Didžiulis tūkstantmečio civilizacijų palikimas yra sukauptas AMEND MILLENAR priemonių linijoje. Vykdami į egzotišką kelionę po sodus ir slaptus daržus, mes sumaišėme šiuolaikines technologijas su senovės civilizacijų tradicijomis ir jų galingais ingredientais, kad jūsų plaukai būtų ypač prižiūrėti. Šis šampūnas sukurtas naudojant tūkstančius metų Madagaskare augintus augalus. Jis švelniai trenka, drėkina, stiprina ir padeda atkurti pažeistus plaukus. Taip pat suteikia jiems nepakartojamo žvilgesio. Sudėtyje yra: vanilės ir baobabų aliejų, atkuriamosiomis savybėmis pasižyminčio veikliųjų medžiagų derinio. Naudojimas: tepkite drėgnus plaukus, masažuokite pirštų pagalvėlėmis, nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR plaukų šampūnas, 300 ml

AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS SEALING
plaukų balzamas

Didžiulis tūkstantmečio civilizacijų palikimas yra sukauptas AMEND MILLENAR priemonių linijoje. Vykdami į egzotišką kelionę po sodus ir slaptus daržus, mes sumaišėme šiuolaikines technologijas su senovės civilizacijų tradicijomis ir jų galingais ingredientais, kad jūsų plaukai būtų ypač prižiūrėti. Nenuplaunamas plaukų balzamas, įkvėptas veikliųjų medžiagų, kurios Maroke tūkstančius metų buvo naudojamos grožiui puoselėti, palengvina plaukų šukavimą. Priemonė apsaugo plaukus nuo karščio daromos žalos ir neigiamo UV spindulių poveikio. Taip pat pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, suteikia plaukams švelnumo ir elastingumo. Sudėtyje yra Maroko arganų ir saldžiųjų migdolų aliejų, apsauginių, plaukų būklę gerinančių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: tepkite balzamu šampūnu ištrinktus drėgnus plaukus, jų galiukus. Netepkite prie plaukų šaknų. Nenuplaukite. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.

AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS SEALING plaukų balzamas, 180 g

AMEND EXPERTISE COMPLETE REPAIR
plaukų kaukė skirta pažeistiems plaukams prižiūrėti.

AMEND EXPERTISE – unikalių, specializuotų plaukų priežiūros priemonių linija, kuria siekiama atitikti skirtingus moterų reikalavimus ir grožio poreikius. Priemonės sukurtos naudojant pažangias plaukų kosmetikos technologijas ir per daugelį metų sukauptą patirtį. Jos praturtintos rafinuotais kvapais ir aukštos kokybės veikliosiomis medžiagomis. Atkuriamoji intensyvaus poveikio kaukė padeda atkurti ir stiprina pažeistus plaukus. Ji taip pat apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo ir galiukų skilinėjimo. Sudėtyje yra aminorūgščių derinio. Naudojimas: tepkite kauke šampūnu ištrinktus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Masažuokite plaukų sruogas pirštų pagalvėlėmis. Palikite 5 minutėms ir nuskalaukite vandeniu.

AMEND EXPERTISE COMPLETE REPAIR plaukų kaukė, 300 g

AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR
plaukų kaukė

Didžiulis tūkstantmečio civilizacijų palikimas yra sukauptas AMEND MILLENAR priemonių linijoje. Vykdami į egzotišką kelionę po sodus ir slaptus daržus, mes sumaišėme šiuolaikines technologijas su senovės civilizacijų tradicijomis ir jų galingais ingredientais, kad jūsų plaukai būtų ypač prižiūrėti. Sviestinės tekstūros plaukų kaukė sukurta naudojant tūkstančius metų Madagaskare augintus augalus. Ji drėkina, stiprina ir padeda atkurti pažeistus plaukus. Taip pat suteikia jiems nepakartojamo žvilgesio, gerina jų būklę, padeda išvengti lūžinėjimo. Sudėtyje yra: vanilės ir baobabų aliejų, atkuriamosiomis savybėmis pasižyminčio veikliųjų medžiagų derinio. Naudojimas: tepkite kondicionieriumi šampūnu ištrinktus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Masažuokite plaukų sruogas pirštų pagalvėlėmis, palikite 3 minutėms ir nuskalaukite vandeniu.

AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR plaukų kaukė, 300 g

AMEND plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2020 12 28