ALMA K veido priežiūros priemonės

ALMA K. HYDRATE
drėkinamasis dieninis veido kremas skirtas normaliai ir sausai odai puoselėti.

Kremas padeda puoselėti normalią ir sausą veido odą, ją drėkina. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, alyvuogių ir avokadų aliejų, augalų ekstraktų. Naudojimas: nuvalytą odą tepkite kremu ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite, kol jis įsigers į odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.

ALMA K. HYDRATE drėkinamasis dieninis veido kremas normaliai ir sausai odai, 50 ml

ALMA K. RELAX MINERAL
šveičiamoji veido kaukė skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Mineralinė šveičiamoji veido kaukė valo ir skaistina odą. Priemonė pašalina negyvas odos ląsteles, nešvarumus. Veido kaukė padeda puoselėti visų tipų odą. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, avokadų aliejaus ir provitamino B5. Naudojimas: tolygiai tepkite kauke sausą odą ir švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite apie 30 sekundžių. Palikite 5 minutėms, nuplaukite šiltu vandeniu. Rekomenduojama naudoti priemonę 2–3 kartus per savaitę.

ALMA K. RELAX MINERAL šveičiamoji veido kaukė, 100 ml

ALMA K. HYDRATE NOURISHING
naktinis veido kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Maitinamasis naktinis kremas padeda puoselėti odą nakties miego metu. Priemonė pasižymi gaivinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, sviestmedžių sviesto ir omega rūgščių, simondsijų aliejaus, ramunėlių ekstrakto. Naudojimas: nuvalytą odą tepkite kremu ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite, kol jis įsigers į odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.

ALMA K. HYDRATE NOURISHING naktinis veido kremas, 50 ml

ALMA K. HYDRATE
drėkinamasis dieninis veido kremas skirtas normaliai ir mišriai odai puoselėti.

Drėkinamasis kremas padeda puoselėti normalią ir mišrią odą. Jis pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, suteikia glotnumo ir matinį atspalvį. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, augalų aliejų ir ekstraktų, vitamino C. Naudojimas: nuvalytą odą tepkite kremu ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite, kol jis įsigers į odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.

ALMA K. HYDRATE drėkinamasis dieninis veido kremas normaliai ir mišriai odai, 50 ml

ALMA K. HYDRATE REVIVING
paakių kremas

Gaivinamasis kremas padeda puoselėti paakių odą. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis ir gaivinamosiomis savybėmis. Ji gali padėti, kai vargina paburkimas po akimis. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, avokadų ir alyvuogių aliejų, imbierų ekstrakto ir vitamino E. Naudojimas: nedideliu kremo kiekiu tepkite švarią odą aplink akis. Švelniai pirštų galiukais įtapšnokite jį į odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną, ryte ir vakare. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas ALMA K. HYDRATE veido priežiūros priemones.

ALMA K. HYDRATE REVIVING paakių kremas, 20 ml

ALMA K. PURIFY DELICATE
veido prausimosi želė skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Veido želė švelniai valo, drėkina ir atgaivina odą. Priemonė pašalina makiažą ir odos nešvarumus. Veido prausimosi želė tinka visų tipų odai puoselėti. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, agurkų ekstrakto ir vynuogių sėklų aliejaus. Naudojimas: sudrėkintą veido odą tepkite nedideliu želė kiekiu ir masažuokite sukamaisiais judesiais, kol ji ims putoti. Tada nuplaukite želę vandeniu. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną, ryte ir vakare.

ALMA K. PURIFY DELICATE veido prausimosi želė, 125 ml

ALMA K. PURIFY CLEANSING
micelinis vanduo

Micelinis vanduo padeda nuvalyti makiažą, odos nešvarumus ir riebalų likučius. Priemonė puoselėja odą. Sudėtyje yra: negyvosios jūros mineralų, augalų ekstraktų. Naudojimas: sudrėkinkite vatos lapelį ir valykite veido, kaklo odą. Priemonės nebūtina nuplauti. Micelinį vandenį galima naudoti kiekvieną dieną, ryte ir vakare.

ALMA K. PURIFY CLEANSING micelinis vanduo, 200 ml

ALMA K. PURIFY BALANCING
veido tonikas

Tonikas švelniai valo, atgaivina ir puoselėja odą. Sudėtyje yra: negyvosios jūros vandens, mineralų, agurkų ir bazilikų ekstraktų. Naudojimas: sudrėkinti vatos lapelį toniku, valyti veido ir kaklo odą. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ALMA K. veido valomąjį pienelį. Priemonę naudoti kiekvieną dieną.

ALMA K. PURIFY BALANCING veido tonikas, 200 ml

ALMA K veido priežiūros priemones galite įsigyti šiose EUROKOS parduotuvėse:

ŠIAULIAI

Tilžės g. 225

PC „TILŽĖ“

ŠIAULIAI

Aido g. 8

PLC

„AKROPOLIS“

VILKAVIŠKIS

Nepriklausomybės g. 61

PC „NORFA“

KĖDAINIAI

Basanavičiaus g. 80

PC „IKI“

MARIJAMPOLĖ

Kudirkos g. 3

PC „MAXIMA“

KAUNAS

Savanorių pr. 346

PC „SAVAS“

KAUNAS

Jonavos g. 60

PC „RIVER MALL“

KAUNAS

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

KAUNAS

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

KAUNAS

Islandijos pl. 32

PLC „MEGA“

VILNIUS

Viršuliškių g. 40

PC „MADA“

VILNIUS

Justiniškių g. 91

PC „NORFA“

VILNIUS

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

VILNIUS

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

VILNIUS

Jeruzalės g. 4

PC „RIMI“

VILNIUS

Priegliaus g. 1

PC „PUPA“

VILNIUS

Vikingų g. 3

PC „NORDIKA“

KLAIPĖDA

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

KLAIPĖDA

H. Manto g. 90-1

PC „STUDLENDAS“

KLAIPĖDA

Taikos pr. 141

PC „BIG“

TELŠIAI

Gedimino g. 8

PC „NORFA“


Paskelbta 2020 02 03