ALCINA HYALURON 2.0 profesionalios veido priežiūros priemonės

ALCINA HYALURON 2.0 & VITAMIN C
veido odos ampulės

Intensyviai drėkinantis skystis ampulėse padeda palaikyti gerą raukšlių turinčios odos būklę. Giliai drėkina, atkuria ir atgaivina veido odą. Sudėtis papildyta hialurono rūgštimi ir vitaminu C. Hyaluron 2.0 veikia odą kaip jaunystės šaltinis, skatina odos atkūrimą. Vitaminas C stimuliuoja ląstelių veiklą, palaiko kolageno gamybą odoje. Pakuotėje yra 10 ampulių, skirta naudoti 10 dienų. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, vitamino C. Naudojimas: ryte arba vakare ampulės skystį tepkite ant švarios veido ir kaklo odos, iškirptės srityje. Pirštų pagalvėlėmis švelniai patapšnokite, kad skystis gerai įsigertų į odą.

ALCINA HYALURON 2.0 & VITAMIN C veido odos ampulės

ALCINA HYALURON 2.0
veido kremas, skirtas sausai ir mišriai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.

Priemonės veikliosios medžiagos geba sulaikyti didelį drėgmės kiekį odoje. Sukaupdama drėgmę hialurono rūgštis suteikia odai aksomo švelnumo, padeda palaikyti gerą raukšlių turinčios odos būklę. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, natūralių aliejų. Naudojimas: tepkite švarią veido ir kaklo odą, iškirptės sritį.

ALCINA HYALURON 2.0 veido kremas

ALCINA HYALURON 2.0
veido želė, skirta raukšlių turinčiai odai prižiūrėti.

Aprūpina odą būtinu drėgmės kiekiu. Standina, drėkina ir atgaivina odą. Padeda palaikyti gerą raukšlių turinčios odos būklę. Tinka visų tipų odai prižiūrėti, 25 metų ir vyresniems žmonėms. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Naudojimas: tepkite švarią veido odą, o tuommet naudokite pasirinktą veido kremą.

ALCINA HYALURON 2.0 veido želė

ALCINA HYALURON 2.0
paakių želė

Vėsinamoji drėkinamoji paakių želė atgaivina odą, mažina paburkimą. Paakių želė sudėtyje yra dviejų dydžių hialurono rūgšties molekulių ir tai padeda užtikrini standesnę ir lygesnę odą. Didžiosios molekulės padengia odą ir užpildo nelygumus, o mažosios prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir sustiprina ląstelių jungtis. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, alantoino, pantenolio, akišveičių ir figavaisių ekstraktų. Naudojimas: išspauskite želę ant aplikatoriaus ir sukamaisiais judesiais tepkite odą aplink akis. Paakius švelniai patapšnokite pirštu.

ALCINA HYALURON 2.0 paakių želė

ALCINA HYALURON 2.0 profesionalias veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite eurokos.lt.


Paskelbta 2021 09 15