NATURA SIBERICA WOLF CODE vyrų veido ir rankų kremas, 80 ml

Prekės kodas: 4743318100777
 • 6,99 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NATURA SIBERICA WOLF CODE
  apsauginis kremas vyrams skirtas veido ir rankų odai prižiūrėti.
   
  Daugiafunkcinis kremas padeda apsaugoti veido ir rankų odą nuo šalčio, vėjo, išsausėjimo ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių poveikio.
   
  Sudėtyje yra
  98,8 % natūralių medžiagų, rausvosios rodiolės ekstrakto, ženšenio ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Švelniais judesiais įmasažuokite būtiną kremo kiekį į švarią veido ir rankų odą. Naudokite pagal poreikį.
   
   
  Apie NATURA SIBERICA
   
  NATURA SIBERICA – grožis turi būti natūralus! NATURA SIBERICA – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro iš laukinių žolelių. NATURA SIBERICA kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su ECOCERT sertifikuotais ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Aktualu kasdienai