JONZAC REACTIVE micelinis vanduo, 500 ml

Prekės kodas: 3517360011364
 • 11,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  JONZAC REACTIVE
  micelinis vanduo skirtas normaliai, sausai, jautriai ir itin jautriai odai prižiūrėti.
   
  Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Priemonės yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti.
   
  Raminamasis micelinis vanduo švelniai valo odą, pašalina nešvarumus ir kosmetikos likučius, ramina jautrią veido odą, nepažeidžia odos balanso. Sudėtis papildyta JONZAC terminiu šaltinio vandeniu, kuris pasižymi raminamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Micelinis vanduo sudrėkina odą ir suteikia komforto pojūtį, neužkemša porų. Sudėtyje gausu natūralios ir biologinės kilmės medžiagų.
   
  Sudėtyje nėra
  Alkoholio, kvapiųjų ir odą dirginančių medžiagų.
   
  Sudėtyje yra
  JONZAC terminiu šaltinio vandens, natūralios ir biologinės kilmės medžiagų.
   
  Naudojimas
  Sudrėkinkite vatos lapelį, valykite veidą bei kaklo sritį.
   
   
  Apie JONZAC
   
  JONZAC prekės ženklas išsiskiria savo ekologiškų ir hipoalerginių kosmetikos priežiūros priemonių linijomis. Šios naujos kartos odos priežiūros priemonių sudėtyse puikiai deri saugūs ingredientai ir aukščiausios kokybės priemonių konsistencijos, kurias malonu naudoti kasdien. JONZAC priemonių sudėtyje taip pat yra terminio vandens, kuris naudojamas siekiant sukurti kosmetiką tinkančią itin jautrią odą turintiems žmonėms. JONZAC prekės ženklas priklauso LÉA NATURE grupei. LÉA NATURE yra įmonių grupė, kuri kuria natūralius bei organiškus sveikatos ir maisto produktus, kosmetiką, maisto papildus ir namų apyvokos reikmenis. Įmonių grupės misija – bendradarbiauti kuriant harmoningesnę planetą, kuriant sveikesnius produktus.

Aktualu kasdienai