NATURA SIBERICA MEN SIBERIAN STAG POWER vyrų plaukų šampūnas, 250 ml

Prekės kodas: 4744183012943
 • 4,99 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NATURA SIBERICA MEN SIBERIAN STAG POWER
  plaukų šampūnas nuo pleiskanų vyrams
   
  NATURA SIBERICA MEN šampūnas nuo pleiskanų sukurtas specialiai vyrams. Jo sudėtis papildyta vertingomis veikliosiomis medžiagomis, aminorūgštimis ir mikroelementais. Priemonė aprūpina maitinamosiomis medžiagomis ir stiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą. Arktinis kadagių ekstraktas ir beržų degutas padeda pašalinti pleiskanas, saugo nuo jų atsiradimo, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Šampūnas šalina pleiskanas ir saugo nuo jų pakartotino atsiradimo. Jis intensyviai drėkina ir aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, stiprina juos nuo šaknų iki galiukų.
   
  Sudėtyje yra
  Aminorūgščių, mikroelementų, arktinių kadagių ekstrakto, beržų deguto.
   
  Naudojimas
  Tepkite nedideliu šampūno kiekiu drėgnus plaukus. Nuplaukite vandeniu. Esant poreikiui, ištrinkite plaukus dar kartą.
   
   
  Apie NATURA SIBERICA
   
  NATURA SIBERICA – grožis turi būti natūralus! NATURA SIBERICA – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro iš laukinių žolelių. NATURA SIBERICA kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su ECOCERT sertifikuotais ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Aktualu kasdienai