NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC NUTRITION & HYDRATION plaukų šampūnas, 400 ml

Prekės kodas: 4743318118468
Dovana

Natura Siberica DOVANA!

Perkantiems NATURA SIBERICA plaukų šampūną, tos pačios linijos plaukų balzamas ar kondicionierius už 0,01 €. Dovanų kiekis ribotas. Balzamas ar kondicionierius parenkamas atsitiktine tvarka. 

 • 7,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC NUTRITION & HYDRATION
  plaukų šampūnas, skirtas sausiems plaukams prižiūrėti.
   
  Maitinamasis ir drėkinamasis šampūnas rūpestingai trenka, giliai drėkina ir stiprina plaukus. Švelniai valo galvos odą. Sertifikuotas ECOCERT.
   
  Sudėtyje yra
  Organinio Daurijos rožių distiliuoto vandens (hidrolato), Sibiro pušų ekstrakto, vitaminų ir mikroelementų, gautų iš laukinių Sibiro augalų. Sudėtyje yra 97,8% natūralių veikliųjų medžiagų.
   
  Naudojimas
  Paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų, masažuokite, kol suputos ir išskalaukite. Prireikus, ištrinkite plaukus dar kartą.
   
   
  Apie NATURA SIBERICA
   
  NATURA SIBERICA – grožis turi būti natūralus! NATURA SIBERICA – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro iš laukinių žolelių. NATURA SIBERICA kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su sertifikuotais ECOCERT ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Aktualu kasdienai