GIOVANNI 50:50 BALANCED plaukų šampūnas, 250 ml

Prekės kodas: 716237030085
 • 7,99 €
 • 5,19 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  GIOVANNI 50:50 BALANCED
  plaukų šampūnas skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.
   
  Šampūnas sukurtas pagal GIOVANNI Eco - Chic Technologiją™. Eco  - grožis iš elementų. Chic - stilinga ir madinga. Ši technologija - tai sąjunga su mokslu ir gamta. Drėkinamasis - valomasis šampūnas švelniai trenka, apsaugo pažeistus plaukus, tausoja dažytų jų spalvą. Jis suteikia žvilgesio, paklusnumo. Šampūno sudėtis papildyta drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčiais augalų ekstraktais, kurie drėkina plaukus ir padeda išvengti šiaušimosi, subalansuoja galvos odos pH. Šampūnas ypač tinka išorinio aplinkos poveikio ir streso pažeistiems, drėgmę praradusiems sausiems plaukams prižiūrėti.
   
  Sudėtyje yra
  Augalų ekstraktų, GIOVANNI Eco - Chic Technologija.
   
  Naudojimas
  Tepkite šampūnu drėgnus plaukus. Švelniai masažuokite. Nuskalaukite vandeniu.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas GIOVANNI 50:50 BALANCED plaukų priežiūros priemones.
   
   
  Apie GIOVANNI
   
  GIOVANNI prekės ženklas sukurtas JAV. Jis pirmasis pasiūlė ypač platų plaukų priežiūros priemonių asortimentą iš natūralių ingredientų. Šiuo metu GIOVANNI plaukų priežiūros priemonės yra geriausiai parduodamos JAV natūralių produktų rinkoje. Arthur Guidotti, GIOVANNI prekės ženklo įkūrėjas, jau daugybę metų visą savo meilę skiria plaukams ir jų priežiūrai. Savo aistrą šis vyras išreiškia ne tik kurdamas priemones plaukams, bet ir dirbdamas su Holivudo žvaigždėmis.

Aktualu kasdienai