ALAMA PROFESSIONAL NO YELLOW plaukų šampūnas, 500 ml

Prekės kodas: 8008277186917
Dovana

Alama DOVANA!

Perkant bet kurių ALAMA plaukų priežiūros priemonių už 10 EUR ir daugiau - ALAMA dezinfekcinis skystis rankoms 80 ml tik už 0,01 €. Dovanų kiekis ribotas.

 • 7,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  ALAMA PROFESSIONAL NO YELLOW
  plaukų šampūnas skirtas šviesiems, žiliems ir šviesintiems plaukams prižiūrėti.
   
  Šampūnas padeda panaikinti geltoną plaukų atspalvį ir švelniai trenka plaukus. Violetinis pigmentas padeda panaikinti nepageidaujamą žilų, šviesių plaukų ar šviesintų plaukų sruogų geltoną atspalvį. Priemonė teikia plaukams žvilgesio.
   
  Sudėtyje yra
  Šilko baltymų, vynuogių sėklų ekstrakto, violetinio pigmento.
   
  Naudojimas
  Užtepkite ant šlapių plaukų, jeigu naudojate dažnai, švelniai masažuokite 1 - 2 minutes, gerai išskalaukite. Esant poreikiui, ištrinkite plaukus dar kartą. Rekomenduojama mūvėti vienkartines pirštines.
   
   
  Apie ALAMA PROFESSIONAL
   
  ALAMA PROFESSIONAL – tai kosmetikos priemonių serija, kuri priklauso B. APP prekės ženklui. B. APP – tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės, kurios pagamintos Italijoje. Šis prekės ženklas skirtas žmonėms, kurie ieško kokybės, autentiškumo kirpykloje ar net namie. Priemonėms gaminti naudojami aukštos kokybės ingredientai ir naujausios technologijos.

Aktualu kasdienai