GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA - MOIST plaukų kondicionierius, 250 ml

Prekės kodas: 716237184016
 • 8,45 €
 • 5,49 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA - MOIST
  plaukų kondicionierius skirtas sausiems, pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  Kondicionierius sukurtas pagal GIOVANNI „Eco - Chic“ technologiją™. Eco  - grožis iš elementų. Chic - stilinga ir madinga. Ši technologija - tai sąjunga su mokslu ir gamta. Kondicionierius intensyviai drėkina, stiprina sausus, pažeistus plaukus. Jis suteikia plaukams žvilgesio, glotnumo, elastingumo ir šilko švelnumo. Priemonė aprūpina drėgme kiekvieną plauką, per visą jų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Kondicionierius padeda išvengti plaukų galiukų skilinėjimo, lūžinėjimo, palengvina šukavimą, tausoja dažytų plaukų spalvą. Kondicionieriaus sudėtis papildyta drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčiu veikliųjų medžiagų deriniu, kurį sudaro avokadų ir alyvuogių aliejai. Šį kondicionierių patartina naudoti, jeigu norite apsaugoti plaukus nuo karščio džiovinimo ar tiesinimo metu.
   
  Sudėtyje yra
  Avokadų aliejaus, alyvuogių aliejaus.
   
  Naudojimas
  Kondicionierių tepkite ant drėgnų šampūnu ištrinktų plaukų, tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki galiukų, nuskalaukite vandeniu.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas GIOVANNI 2 CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA - MOIST plaukų priežiūros priemones.
   
   
  Apie GIOVANNI
   
  GIOVANNI prekės ženklas sukurtas JAV. Jis pirmasis pasiūlė ypač platų plaukų priežiūros priemonių asortimentą iš natūralių ingredientų. Šiuo metu GIOVANNI plaukų priežiūros priemonės yra geriausiai parduodamos JAV natūralių produktų rinkoje. Arthur Guidotti, GIOVANNI prekės ženklo įkūrėjas, jau daugybę metų visą savo meilę skiria plaukams ir jų priežiūrai. Savo aistrą šis vyras išreiškia ne tik kurdamas priemones plaukams, bet ir dirbdamas su Holivudo žvaigždėmis.

Aktualu kasdienai