GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA-MOIST kūno prausiklis, 310 ml

Prekės kodas: 716237184375
 • 8,49 €
 • 5,09 €
 • -40%
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA-MOIST
  kūno prausiklis skirtas normaliai ir sausai odai prižiūrėti.
   
  Kūno prausiklis sukurtas pagal GIOVANNI „Eco - Chic“ technologiją™. Eco  - grožis iš elementų. Chic - stilinga ir madinga. Ši technologija – sąjunga su mokslu ir gamta. Priemonė švelniai prausia, drėkina ir padeda atgaivinti odą. Prausiklis pasižymi maitinamosiomis savybėmis, tad oda po prausimosi tampa daugiau nei švari – ji įgauna švelnumo ir glotnumo.
   
  Sudėtyje yra
  Avokadų ir alyvuogių aliejų.
   
  Naudojimas
  Užpilkite prausiklio ant plaušinės, masažuokite kūną, kol atsiras putos, nuliekite vandeniu.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas GIOVANNI 2 CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA-MOIST kūno priežiūros priemones.
   
   
  Apie GIOVANNI
   
  GIOVANNI prekių ženklas sukurtas JAV. Arthur Guidotti, GIOVANNI prekių ženklo įkūrėjas, jau daugybę metų visą savo meilę skiria plaukams ir jų priežiūrai. Savo aistrą šis vyras išreiškia ne tik kurdamas priemones plaukams, bet ir dirbdamas su Holivudo žvaigždėmis. Svarbu atkreipti dėmesį, kad GIOVANNI produkcija turi USDA Ceritified Organic sertifikatą ir produktai netestuojami su gyvūnais. Šiuo metu GIOVANNI plaukų priežiūros priemonės yra geriausiai parduodamos JAV natūralių produktų rinkoje.

Aktualu kasdienai