GEOMAR ANTI-FATICA kūno šveitiklis, 600 g

Prekės kodas: 8003510032716
 • 10,49 €
 • 6,92 €
 • -34%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  GEOMAR ANTI-FATICA
  kūno šveitiklis
   
  Gaivinamasis dvifazis cukraus kūno šveitiklis puoselėja odą, pasižymi vėsinamuoju poveikiu. Lengvos tekstūros priemonė suteikia odai glotnumo ir stangrumo.
   
  Sudėtyje yra
  Negyvosios jūros druskos oligoelementų, Epsom druskos, vynuogių sėklų aliejaus, kaštonų, azijinių centelių ir ginkmedžių fito ekstraktų, verbenų aliejaus ir mentolio.
   
  Naudojimas
  Prieš kiekvieną naudojimą gerai išmaišykite mentele druską ir aliejų. Norėdami atlikti švelnios priežiūros procedūrą, tepkite šveitikliu drėgną odą, nuplaukite vandeniu. O norėdami atlikti intensyvios priežiūros procedūrą, masažiniais judesiais paskirstykite šveitiklį ant sausos kūno odos, masažuokite sukamaisiais judesiais, kylant į viršų ir palikite kelioms minutėms. Nuplaukite šiltu vandeniu ir masažuokite, kol neliks šveitiklio dalelių. Rekomenduojama naudoti priemonę 1—2 kartus per savaitę.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas GEOMAR kūno priežiūros priemones.
   
   
  Apie GEOMAR
   
  GEOMAR – kūno ir veido priežiūros priemonių gamintojas, kuris specializuojasi kūno ir veido tobulinimo srityje. Priemonių veiksmingumą ir grožio efektą odai garantuoja GEOMAR produktuose naudojamos natūralios sudedamosios dalys ir kruopščiai suderinti aktyvūs ingredientai.

Aktualu kasdienai