ECODENTA balinamoji dantų pasta, 100 ml

Prekės kodas: 4770001333808
 • 2,69 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  ECODENTA
  balinamoji dantų pasta
   
  Ekologiška balinamoji dantų pasta, kurios sudėtyje yra net 97% natūralios prigimties komponentų. Dantų pasta su mėtų aliejumi, šalavijų ekstraktu ir „Kalident“ valo ir balina dantis, nebraižo emalio, apsaugo nuo apnašų susidarymo. Patikrinta odontologų, įvertinta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU).
    
  Sudėtyje yra
  1447 ppm fluoro (0,14% F-), mėtų aliejaus, šalavijų ekstrakto, „Kalident“.
   
  Naudojimas
  Vaikams iki 6 m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju.
   
   
  Apie ECODENTA
   
  ECODENTA  – tai ypatingos burnos priežiūros priemonės, jungiančios modernų mokslą su gamta. Pagamintos iš ekologiškų bei natūralios kilmės medžiagų (iki 98% sudėtyje esančių ingredientų) užtikrina visapusę burnos priežiūrą. Pažangūs moksliniai ingredientai „Kalident“ ir „TeavigoTM“ užtikrina dantų pastų veiksmingumą ir patikimą apsaugą nuo ėduonies, o ekologiškų žolelių ekstraktai suteikia kiekvienai dantų pastai unikalių savybių. ECODENTA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse, įkurta 1988 m.

Aktualu kasdienai