Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ACAPPELLA KVAPIEJI KANANGAI
eterinis aliejus
 
Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus pasižymi nuotaiką gerinančiu, veido odą lyginančiu bei nagus stiprinančiu poveikiu. Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus pasižymi skaidriu, šiltu, saldainių ir gėlių aromatu.
 
Naudojimas
Išoriniam arba aromatiniam naudojimui. Atskieskite prieš naudojant ant odos. Venkite patekimo į akis ir gleivinę. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, sergant bet kokia liga ir vaikams, prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Laikykite vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinį aliejų ant odos, atlikite odos jautrumo testą dėl individualaus aliejų toleravimo. Venkite tiesioginių saulės spindulių ar UV spindulių iki 12 valandų po odos padengimo.
Patalpų kvėpinimui: 3–4 lašai 15 m².
Voniai: 4–7 lašai.
Masažui: 5–7 lašai 15 g bazinio aliejaus.
Kosmetikai papildyti: 5 lašai 15 g bazės.
 
 
 


Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
2 vnt.
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
3 vnt.
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“), Vilnius
3 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
2 vnt.
Savanorių pr. 346 (PC „SAVAS“), Kaunas
2 vnt.

Klaipėda
Taikos pr. 61 (PLC „AKROPOLIS“), Klaipėda
2 vnt.

Visaginas
Veteranų g. 2 (PC „DOMINO“), Visaginas
2 vnt.

Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27, Rokiškis
2 vnt.

 

Įmonė UAB AROMIKA – vienintelė parfumerijos gamintoja Lietuvoje. Įmonėje gaminami populiariausi ir žymiausi kvapai, skirti žmonėms bei namams. Šios įmonės prekių ženklas ACAPPELLA gali suteikti kiekvienam išskirtinę galimybę – sukurti specialų kvapą būtent pagal Jūsų norus. Parfumerijos gamyboje naudojamos natūralios žaliavos ir natūralūs kvapai. Visi UAB AROMIKA naudojami aromatiniai ingredientai atitinka Prancūzijos ir tarptautines taisykles. Taip pat įmonė skiria ypatingą dėmesį analizuojant esencijų natūralumą, alergenų lygį ir spalvas.