Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Nagų dizainai žiemai: ką išbandyti?

Prasidėjus sausiui žiema dar tik įsivažiuoja ir tai džiugina tikrai ne visus. Visgi į žiemiškas dienas galime įnešti spalvų ir gerų emocijų pačiais įvairiausiais būdais. Tam pasitarnauti gali netgi ryškūs nagų lakai, žaismingas manikiūras ir nagų dizainas. Paieškokime idėjų drauge!

 

Snaigių motyvai

Šią simboliką galime pavadinti tikra žiemos klasika, neskaitant vienspalvio lakavimo stiliaus. Snaigių motyvai gali atsirasti ant visų nagų ar tik vieno arba kelių, atrodyti itin subtiliai arba traukti žvilgsnius. Snaigės gali būti dekoratyviai išpieštos nagų laku arba priklijuotos. Priemonės nagams apima įvairovę blizgučių, akučių, lipdukų, akmenukų ir kitų dekoravimo elementų, kurie šiuo atveju tikrai pravers.

Vidurnakčio žvaigždės

Mėgstančios tamsiai mėlynus bei juodus atspalvius, nagų dizainą gali pagyvinti žvaigždžių motyvais. Žvaigždžių centre puikiai derės blizgūs kristalai. Lakavimą galima užbaigti tiek matiniu, tiek itin blizgiu viršutiniu sluoksniu.

 

Pasteliniai ir metalic deriniai

Itin žiemiškai atrodo metalu žėrintis nagų lakavimas, taip pat apšarmojusių nagų dizainas. Siekiant sukurti subtilesnį įvaizdį, metalu ar blizgučiais žėrėti gali tik vienas ar keli nagai, o likusius galima lakuoti pasteliniu nagų laku.

Raudona ir vyno spalvos klasika

Šis nagų dizainas tinka tiek mėgstančioms formalų, tiek laisvą aprangos stilių. Nagų forma bei ilgis taip pat gali varijuoti – pradedant trumpais, baigiant ilgais, migdoliškai nusmailintais nagais. Šio atspalvio lakavimą galite paryškinti vienspalviais drabužiais – juodu švarkeliu, ar baltu megztiniu iš purių siūlų ir ilgomis, netgi apsmukusiomis rankovėmis.

Tegyvuoja blizgučiai

Nebijote ryškumo ir akinančio žėrėjimo? Tuomet pasidabinkite vienspalviu blizgančiu lakavimu. Blizgančios dalelės gali būti smulkios arba primenančios žvynelius, kurie ant nagų atrodo lyg roplio oda.

Bespalvis lakas su blizgučiais

Šis lakavimas reikalauja itin mažai laiko ir pastangų. Reikalingi ne keli nagų lakai, o vos vienas – skaidrus, su blizgiomis dalelėmis. Blizgučiai gali būti vos matomi arba ryškesni, itin smulkūs arba stambesni, kristališki. Siekiant išgauti kiek įmantresnį ir sudėtingesnį įvaizdį, gali būti naudojamos ir papildomos priemonės nagams ir dailei. Dažniausiai pasirenkami aukso ar sidabro spalvos lipdukai ar įvairiaspalviai blizgučiai, padedantys akcentuoti kelis nagus.

Jauki pastelė

Turint trumpus ar vidutinio ilgio nagus, puikus pasirinkimas yra pasteliniai atspalviai: švelni rožinė, prigesinta melsva, kūno spalvos. Žiemiškumo akimirksniu pridės keletas sidabrinių kristaliukų, tvirtinamų ties nagų augimo linija.

Ledinis auksas

Norisi kiek ekstravagantiško, neprilygstamai žibančio nagų įvaizdžio? Išbandykite icy gold lakavimą, kurio žėrėjimas pranoksta net tikro aukso spindesį.

Drakoniški nagai

2024-ieji metai priklauso žaliajam/mėlynajam drakonui. Tad metus galime pradėti ir drakoniškai žaliais ar mėlynais nagais. Kas žino, gal taip imsim ir pritrauksim sėkmę?!