Monika: veido odos priežiūros priemonių linija – ALMA K

Labas! 

Šiandien noriu Jums pristatyti bent man naują veido odos priežiūros priemonių liniją - Alma K.

Ši aukštos kokybės kosmetika yra gaminama Izraelyje. Ji papildyta Negyvosios jūros mineralais, jūros druska ir kitomis naudingomis medžiagomis mūsų odai. ALMA K grožio priemonės pasižymi maitinamosiomis savybėmis, švelniai valo, atgaivina ir drėkina odą. Jų sudėtyje nėra neigiamą poveikį sukeliančių ingredientų, kaip SLS, petrolato ir mineralinių aliejų. 

 

 

Išbandžiau 3 Alma K priemones: 

Šveičiamąją veido kaukę;

Prausimosi želę;

Drėkinamąjį dieninį veido kremą.

ALMA K. RELAX MINERAL. Šveičiamoji veido kaukė. Jos naudojimas labai paprastas, tiesiog reikia užsitepti ir palaikyti 5 minutes, vėliau plaunant veido oda yra šveičiama, nes kaukė turi smulkių granulių. Šios granulės yra pakankamai aštrios, tad reikia šveisti švelniai, tuomet oda nėra dirginama. Šios pakuotės užteks ilgam, nes kaukę reikia tepti plonu sluoksniu, per savaitę reikia naudoti 2-3 kartus. Sudėtyje yra avokadų aliejaus, kuris neleidžia odai išsausėti, ją ramina bei minktšina, pristabdo odos senėjimą. Taip pat sudėtis yra praturtinta provitaminu B5, kuris ramina odą, mažina paraudimus, švelniai drėkina.

 

 

ALMA K. PURIFY DELICATE. Prausimosi želė yra labai švelni, subtiliai putoja. Puikiai pašalina nešvarumus bei makiažą. Šią želę ypatingai mėgstu naudoti ryte, nes puikiai atgaivina veido odą ir suteikia švaros pojūtį, dėl sudėtyje esančio agurkų ekstrakto. Sudėtis yra praturtinta vynuogių sėklų aliejumi, kuris taip pat neleidžia odai išsausėti, kas yra labai svarbu, nes dauguma prausiklių sausina odą. Kadangi turiu jautrias akis, prausiklis man šiek tiek jas dirgina, tad reikia vengti priemonės kontakto su akimis ir nenaudoti priemonės arti jų.

 

 

ALMA K. HYDRATE. Dieninis veido kremas, skirtas normaliai ir sausai odai yra tirštos, netgi kietos konsistencijos, tačiau tepant jį, jis tampa kur kas minkštesnės konsistencijos. Sudėtyje vyrauja alyvuogių ir avokadų aliejai, kurie maitina odą. Šis kremas drėkina, atgaivina veido odą, ji atrodo ne tokia pavargusi. Nors sudėtyje yra aliejų, kremas neapsunkina odos, lengvai ir greitai susigeria, nepalieka riebumo ar lipnumo pojūčio.

 

 

Apibendrinant šiuos bandytus Alma K produktus, labai patiko gaivus jų kvapas, kuris man priminė jūrą. Šių priemonių sudėtys yra praturtintos ekstraktais bei aliejais, tad oda neišsausėja, o kaip tik yra raminama, drėkinama. Didelis pliusas, kad sudėtyje nėra SLS. Visos šios priemonės mane labai sužavėjo, nes yra švelnios odai, ją gaivina, tad dabar rytais visada renkuosi jas! 

Ačiū už skaitymą!

Monika @moniiwill

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-17