Viktorija: nauji atradimai iš BRONX COLORS

Sveikos merginos, ak, kaip seniai su Jumis sveikinausi :) Nauji metai, nauji atradimai, nauji makiažai bei patirtys... Šiandien įrašą norėčiau pradėti nuo posakio: "nespręsk apie žmogų iš pirmo žvilgsnio", kurį kosmetikos atžvilgiu pritaikyčiau taip: nespręsk apie makiažo priemones iš pirmo pabandymo... Su Bronx Colors susipažinau bemaž prieš metus ir galiu pasakyti, kad ši kosmetika mane ne itin sužavėjo - iš šešių bandytų priemonių man įtiko vos dvi. Nežinau, ar kalti netikę man atspalviai, ar priemonių formulės, ar mano įgūdžių stoka, tačiau dabar iš bandytų šešių priemonių man tiko absoliučiai visos! Pasikalbam apie jas? :)


Pradėkime nuo mažiausios priemonės - Masterclass Pro makiažo pagrindo. Aš turiu tik testeriuką šios pudrytės, tačiau tikrai įsigysiu ir pilną dydį. Šis makiažo pagrindas suteikia odai norimą atspalvį ir glotnumo pojūtį. Jis visiškai neišsausina odos, suteikia vidutinį - pilną maskavimą, ilgai išlieka bei yra atsparus vandeniui. Taip pat šio makiažo pagrindo sudėtis papildyta vitaminais C ir E ir jį tikrai pavadinčiau profesionalia priemone.

 

Gražioji Wild Forest šešėlių paletė...:) Tik ją pamačius prieš akis iškyla gamtos bei laukinio miško vaizdai. Paletėje dominuoja žemiškos, neutralios spalvos, su kuriomis galima lengvai pasidaryti tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą. Atspalviai pigmentuoti, ryškūs, lengvai besisklaidantys bei ilgai išliekantys. Man ši paletė tiesiog tobula.

 

Nesužavėjo Wild Forest paletės spalvos? Tuomet siūlau griebti dėžutę akių vokų šešėlių paletei kurti ir susikurti savo paletę :) Mano paletėje nugulė Amethyst ir Android Green spalvos, kurios taip pat yra ryškios, pigmentuotos, lengvai pasidengiančios bei išsisklaidančios.

 

Triangle lūpų ir akių kontūro pieštukai yra gana panašios kreminės tekstūros (akių pieštukas kiek kietesnis). Jie lengvai brėžia, paryškina bei ilgai išlieka. Mano turimas baltas akių pieštukas (winter tale) įbrėžtas į akies gleivinę labai gražiai atveria akis. Na, o lūpų pieštukas (sugar daddy) leidžia nepastebimai padidinti lūpas, tiek, kiek norisi :)

 

Just Matte lūpų dažai suteikia lūpoms matinę išvaizdą. Priemonė itin gerai dengiasi ir ilgai išlieka. Šie dažai pasižymi ryškia pigmentacija ir lūpų nesausinančia formule, o atspalvis tiesiog tobulas nude (taip jis ir vadinasi).

 

Taigi, antrasis bandymas nemelavo ir aš tiesiog įsimylėjau Bronx Colors makiažo priemones. Jos ryškios, išskirtinės, modernios ir, kas svarbiausia, pritaikomos kasdienai. O tu ar jau išbandei Bronx? Kokie tavo favoritai?

Su meile,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt


Paskelbta: 2020-01-29