VeniVidi.lt: BRONX COLORS kosmetika

Savo tinklaraštyje aprašiau BRONX COLORS kreminę pudrą STUDIOLINE HD TV. Užsukit paskaityti, o jei trumpai, tai gana gerai maskuoja, matizuoja ir išsilaiko, tačiau kasdieniam naudojimui kiek sunkoka ir linkusi paryškinti sausas vietas. Rekomenduoju vakarėliams. Na ir čia noriu kiek pratęsti apie pažintį su BRONX COLORS, mat pamėginau dar keletą priemonių.
Mano "feilas" buvo METAL PLATE magnetinė plokštelė. Neįsiskaičiau į aprašymą ir pamaniau, kad tai bus kažkokia tarsi magnetinė paletė lipinti šešėlius. O pasirodo, kad tai tiesiog metalo plokštė, prie kurios reikia dėti magnetinius produktus. Ką gi, dabar naudoju, kaip maišymo paletę, kur miksuoju pudrų atspalvius. Aha, man trūksta atidumo.

 


Du mono šešėliai paliko labai gerą įspūdį. Rožinis iš SINGLE CLICK serijos primena pigmentus - labai ryškus ir patvarus. Margas iš SINGLE SLIDE BAKED serijos susilieja į skirtingame apšvietime vis kitaip žėrintį rusvą atspalvį. Atrodo įdomiai, ryškiai ir taip pat gerai laikosi.
MATTE TINT lūpų dažai patraukė dėl žodžio "tint". Tikėjausi labai lengvo nejaučiamo produkto. Ne visai taip. Ant lūpų jaučiu, kaip ir daugumą matinių dažų. Ir jie lygiai taip pat sausina. Tačiau gražiai atrodo ir gana ilgai laikosi.
Šiaip aš per daug nesitikėjau, nes nemačiau, kad šia kosmetika kažkas labai žavėtųsi ir girtų, bet man pačiai susidarė gana neblogas įspūdis. Galvoju ateityje pamėginsiu daugiau šešėlių spalvų.

 

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.