Puskė.lt: Puskė išbando GOSH!

Kadangi apatinės pusės savo veidų jau nerodom nuo gruodžio mėnesio (ir, panašu, nerodysim dar kurį laiką), tai ir puoštis po tomis kaukėmis nėra ko. Kol lūpdažiai ir blizgesiai laukia geresnių laikų, nusprendėm išmėginti keletą GOSH priemonių antakiams ir blakstienoms.


GOSH BROW HAIR STROKE antakių pieštukas

Nors gana netradicinės formos flomasteris žada suteikti tikrovišką paskirų plaukelių iliuziją, mums tokio efekto išgauti nelabai pavyko. Nepaisant to, naudojant priemonę “paprastuoju” budu, ji paliko tikrai neblogą įspūdį: kelis kartus perbraukus per tą pačią vietą galima išgauti ryškesnę spalvą, o ir pats atspalvis (003 dark brown) puikiai tinka tos tradicinės lietuviškos spalvos antakiui - nei per ryžas, nei per juodas! Tiesa, vargu ar spalva išsilaikytų 24 valandas kaip žada aprašymas, nes į darbo dienos pabaigą antakis būna jau šiek tiek pablukęs, tačiau vis dar “savo vietoj”. Rekomenduojam!

 

GOSH SCULPTING FIBRE GEL antakių želė

Kitas maloniai nustebinęs produktas - Gosh Sculpting Fibre Gel antakių želė - taip pat pasižymi puikiu, natūralaus tono atspalviu (chestnut). Želė sutvirtina antakių plaukelius, bet nepalieka jausmo, lyg antakius būtum pasitepęs lipalu. Tiesa, natūralesniam įvaizdžiui išgauti patariam nubraukti želė perteklių atgal į tūbelę, nes šepetėlis jos pagriebia ganėtinai per daug. Priemonė puikiai tinka norint pasidaryti tuos madingus antakius, kur plaukeliai sušukuoti šiek tiek į viršų. Nesakom, kad mūsų neįgudusiai rankai tai lengvai sekasi, bet nuo vilkolakio iki žurnalinių antakių tik vienas žingsnis, ar ne?

 


GOSH CATCHY EYES vandeniui atsparus blakstienų tušas

Kadangi naudojam blakstienų rietiklį, tam užriestumui sutvirtinti visada ieškom gero waterproof blakstienų tušo. Gosh Catchy Eyes tušo pliusas - labai tvarkingai tepantis šepetėlis, nesulipinantis ir paliekantis natūralų efektą. Minusai - visai neišlaiko užriestų blakstienų ir jau po dešimties minučių, deja, juoda nutepa ir paakių zoną.

 


GOSH WATERPROOF SETTING makiažą fiksuojanti pudra

Dar vienas waterproof produktas - pudra. Atsparumo vandeniui savybės patikrinti nepavyko - kažkaip nepasitaikė didelių liūčių ar ašarą spaudžiančių filmų - bet pudra paliko gerą įspūdį kitomis savo savybėmis. Visų pirma, atspalvis: jis yra tik vienas, tačiau tinka visiems, nes tolygiai paskirsčius pudrą ant veido ji tampa visai nematoma. Antra, akimirksniu nuima blizgesį, viską sutvirtina, bet vėlgi - tą padaro budama visiskai nematoma ant odos. Tiesa, dienai įpusėjus pudrą gali tekti panaudoti dar kartą, nes oda gali vėl ima blizgėti, bet čia priklauso nuo odos tipo ir to, kaip dažnai dienos eigoje patenki į prakaituoti verčiančias situacijas.


Daugiau produktų, serialų ir gyvenimo apžvalgų ieškok puske.lt

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-03-09