NYX Professional Makeup: priemonės antakiams

Sveiki, šiandien pristatysiu keletą NYX Professional Makeup antakių produktų. Kadangi teko juos išbandyti, noriu pasidalinti patirtimi, kokie būtų jų skirtumai ir kaip atrodytų paryškinti antakiai naudojant šiuos produktus.

Pradėsiu nuo pieštukų „Micro brow pencil“ ir „Precision brow pencil“, kurie yra labai panašūs. Abi priemonės primena klasikinį automatinį pieštuką. Pagrindinis jų skirtumas būtų pieštuko forma. Kaip nusako pavadinimas „Micro brow pencil“ yra labai smulkus, su juo patogu tiek paryškinti antakio formą, tiek užpildyti jį išpieštais plaukeliais. „Precision brow pencil” yra šiek tiek platesnis, bet kirstas galiukas padeda labai tiksliai užpildyti antakį ir jam suteikti norimą formą. Abi priemonės kitoje pusėje turi šepetėlį, kuris pagelbės išsklaidant spalvas. Šių priemonių dėka galima išgauti ypač natūralių antakių įvaizdį. Prie šių pieštukų rekomenduoju  „Bare with me“ fiksuojantį, bespalvį antakių gelį, kuris sušukuos ir užfiksuos antakių plaukelius.

 

 

Fill & fluff“ dvipusis antakių pieštukas sudarytas iš ašaros formos pieštuko ir šepetėlio. Šios priemonės tekstūra primena vašką sumaišytą su šešėliais, todėl priemonė yra stipraus pigmento. Su šiuo pieštuku galima išgauti tiek ryškesnių, tiek natūralesnių antakių įvaizdį, naudojant kitoje pusėje esantį šepetėlį spalvos išsklaidymui. Be to, produkte esantis vaškas padeda suglostyti plaukelius norima kryptimi.

 

 

 

Panašios tekstūros, kaip „Fill & fluff“ pieštukas, yra „Tame & frame“ antakių kremas. Su šia priemone labai lengva dirbti. Pasirinkus norimą šepetėlį galima išpaišyti natūralius plaukelius, bei pilnai užpildyti ir sukurti antakiams formą. Tai vandeniui atspari priemonė, todėl tikrai išsilaikys ant visų odos tipų.

 

 

Turint nepaklusnius antakius arba mažiau antakių plaukelių puikiai tiks „Eyebrow gel“ antakių gelis. Stipraus pigmento kreminės tekstūros dažai leis sukurti tankesnių antakių įvaizdį, bei sukurti natūralią ar griežtą antakių formą. Šis gelis ne tik suteikia spalvą, bet ir suglaudžia nepaklusnius plaukelius norima kryptimi. Produktas yra atsparus vandeniui, todėl išsilaikys visą dieną ir puikiai tiks visiems odos tipams.

 

 

Naudojant stipresnės pigmentacijos produktus rekomenduočiau „Born to glow!“ maskuoklį su kuriuo būtų galima sutvarkyti paryškintų antakių formą. Tai lengvas būdas nuvalyti netobulumus ar sukurti aštrią antakių uodegėlę.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-09