MAKEUP REVOLUTION - prekės ženklas, kurio pristatinėti nereikia

Labas!

Šiandien noriu pašnekėti apie savo išbandytas dekoratyvinės kosmetikos priemones iš MAKEUP REVOLUTION. Manau šio brand‘o labai pristatinėti nereikia, kadangi tai yra prieinamas, bet kokybiškas kosmetikos gamintojas ir turbūt ne viena esat bandžiusi MAKEUP REVOLUTION priemones, o gal jau ir turit pasitvirtinusių favoritų :)

 

Pradėsiu nuo to, kas mane labiausiai nustebino – IMOGENATION veido kontūravimo paletė. 9 spalvos, bet jos visos tikrai yra panaudojamos, aišku, iki pilno įvaizdžio trūksta tik skaistalų, bet žinokit kokybė... Spalvos labai natūralios, neturi oranžinio pigmento, taip pat be galo lengvai sklaidosi. Švytėjimo suteikiantys atspalviai labai pigmentuoti. Esu labai patenkinta šia palete ir tikrai Jums labai rekomenduoju, nes ji jau įsitvirtino mano kasdienybėje!

 

SOPH X MAKEUP REVOLUTION akių šešėlių paletė irgi verta nuopelnų. Spalvos labai gražios ir superinės rudens sezonui. Konsistencija labai maloni, lengvai sklaidosi ir galite reguliuoti, kokio norite intensyvumo. Puiki paletė tiek pradedančiosioms, tiek jau patyrusioms makiažo mylėtojoms!

 

CONCEAL & DEFINE maskuoklį jau seniai norėjau išbandyti, kadangi jį lygina su populiariuoju Tarte Shape Tape, tačiau pastarasis kainuoja 5 kartus daugiau. Labai nustebino jo konsistencija, kadangi ji tokia sausesnė, puikiai maskuoja, tačiau lyg ir pati užsifiksuoja. Ilgai išsilaiko, nesubėga į raukšleles. Naudojimas taip pat patogus. Įsimylėjau šį maskuoklį ir lygiai taip pat naudoju kiekvieną dieną :)

 

BAKE & FINISH biri pudra yra musthave. Prieinama kaina, didelis kiekis, todėl užtenka ilgam. Puikiai fiksuoja, neišryškina sausų vietų, todėl tinkama ir paakiams. Vienintelis minusas – dangtelis, ganėtinai sunku įberti pudrą, tačiau pats produktas vertas pabandyti, ypač riebiaodėms bei norint ilgesnio makiažo išsilaikymo.

 

Na ir galiausiai – PRO FIX OIL CONTROL makiažo fiksatorius. Tikrai padeda makiažui ilgiau išsilaikyti, gražiai sulieja visus sluoksnius, nuima “pudriškumą”. Tik noriu perspėti, jog labai nepiktnaudžiaukite tokio tipo priemonėmis, kadangi jos sausina odą.

Apibendrinant, tikrai esu patenkinta MAKEUP REVOLUTION kosmetika. Visos priemonės man labai tiko ir patiko, ypač džiaugiuosi maskuokliu bei šešėlių ir kontūravimo paletėmis. Tad labai rekomenduoju išbandyti, nes ir kainos, ir kokybė – super!

Kviečiu paskaityti ir daugiau mano apžvalgų Instagram’o platformoje: kottybeauty

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.