Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kosmetika su pigmentais L.A. GIRL COSMETICS – jau EUROKOS!

Kosmetikos pasaulyje sužibo nauja žvaigždė – L.A. GIRL COSMETICS! Šio prekių ženklo šūkis yra „Grožis visiems!“ Po šia trumpa ir skambia fraze slepiasi aukšta kokybė, prieinamos kainos ir skatinimas eksperimentuoti. Laisvė kūrybai suteikiama tiek grožio meistrams, tiek pradedantiesiems. Ko gero, didžiausias ovacijas sužadina L.A. GIRL COSMETICS pigmentai ir maskuojamosios priemonės, tad pažvelkim į šias priemones iš arčiau!

 

lagirl

 

Stebuklingieji makiažo pagrindo pigmentai

 

Kiek kartų teko nusivilti įsigijus netinkamo atspalvio  makiažo pagrindą ar kreminę pudrą? O kiek šių priemonių teko padėti į šalį įdegus ar priešingai – po vasaros išblukus įdegiui? Nuo šiol tai nebėra problema! L.A. GIRL COSMETICS siūlo specialius makiažo pagrindo pigmentus, kurie yra maišomi ir padeda išgauti norimą, unikalų, būtent jums tobulai tinkantį makiažo priemonės atspalvį bet kuriuo metų laiku, esant bet kokio atspalvio odai! Makiažo pagrindo pigmentai priemones padės pašviesinti ar patamsinti, suteikti daugiau ar mažiau rožinio atspalvio, daugiau šaltumo ar šiltumo. Negana to, šiuos makiažo pagrindo pigmentus galima naudoti ir kaip veido odos atspalvio korektorius. Ką tai reiškia? O gi tai, kad priemonę galima tepti tiesiai ant odos, tuo tarpu jūsų turimo makiažo pagrindo tekstūros priemonės nekeičia.

 

pigmentai maisymui

 

Na, o dabar susipažinkime, kaip veikia kiekvieno atspalvio makiažo pagrindo pigmentai arba nerkime į L.A. GIRL COSMETICS pamokėlę, esančią YouTube.

 

BALTA. Skirta makiažo pagrindui šviesinti. Tinka, naudoti, kai keičiasi sezonai, kai vasarą makiažo pagrindas tinka idealiai, o žiemą jau nori šviesesnio.

 

GELTONA. Skirta pakeisti makiažo pagrindo atspalvį iš rožinio ar neutralaus į aukso geltoną. Tinka naudoti, jei turite neutralaus ar per daug rausvo atspalvio makiažo pagrindą, o jūsų oda yra auksinio atspalvio.

 

ORANŽINĖ. Skirta pakeisti per daug auksinio atspalvio makiažo pagrindą, išlaikyti jį šiltą, tačiau „nugesinti“ intensyvumą. Tinka naudoti siekiant sukurti šiltesnį, ne per daug šalto atspalvio turintį makiažo pagrindą.  

 

MĖLYNA. Skirta tonui neutralizuoti. Tinka naudoti tiems makiažo pagrindams, kurie yra per daug šilto atspalvio.

 

 

Galybė maskuojamųjų priemonių atspalvių

 

L.A. GIRL PRO.CONCEAL HD CORRECTOR maskuojamąsias priemones galima rinktis net iš 20 natūralių rusvų, rausvų ir rudų atspalvių bei dar 10 specifiškesnių! Ši priemonė pasižymi lengva kremine tekstūra ir gebėjimu idealiai paslėpti odos nelygumus, paraudimus bei patamsėjusius paakius. Baisu pasiklysti atspalvių galybėje? Be reikalo! L. A. GIRL COSMETICS vėlgi paaiškina, kokio atspalvio maskuojamoji priemonė tiks geriausiai būtent jūsų atveju. Papildoma rekomendacija – rinkitės priemonę vienu ar dviem tonais šviesesnę nei jūsų odos spalva, tai padės sukurti nepriekaištingai natūralų įvaizdį.

 

maskuoklis

 

Specifinių atspalvių apžvalga

 

ORANŽINĖ. Skirta neutralizuoti patamsėjimus vidutinio tamsumo ir tamsiai odai.

GELTONA. Skirta papilkėjimams, violetiniams, mėlyniems tonams maskuoti, odos atspalviui šviesinti, skaistumui suteikti. Ji tinka vidutinio tamsumo ir tamsiai odai.

ŽALIA. Skirta raudonumų neutralizavimui. Tinka vidutinio tamsumo ir tamsiai odai.

LEVANDŲ SPALVA. Skirta neutralizuoti nepageidaujamus geltonus tonus.

PERSIKŲ. Tai yra šviesesnė oranžinės spalvos versija. Ji skirta neutralizuoti mėlynus ir violetinius tonus. Tinka šviesiai odai.

RAUSVA. Skirta neutralizuoti patamsėjimus. Tinka tamsiai ir itin tamsiai odai.

BALKŠVASkirta neutralizuoti bet kurį PRO.CONCEAL priemonės atspalvį.

ŠVIESIAI ROŽINĖ. Skirta neutralizuoti patamsėjimus, ypač tinka labai šviesiai ir šviesiai odai.

MĖTŲ SPALVASkirta raudonumams neutralizuoti, tinka labai šviesiai ir šviesiai odai.

RUDA. Skirta paslėpti tamsius ratilus po akimis, odos paraudimą ir netobulumus.

 

 

Kiti L.A. GIRL COSMETICS perlai

 

Nors L.A. GIRL COSMETICS labiausiai sužibėjo dėl unikalių pigmentų, tačiau vertinamos ir kitos asortimento priemonės. Tad nepamirškite patikrinti ir makiažo pagrindų bei pudrų, švytėjimo suteikiančių priemonių, lūpų dažų ir pieštukų, kosmetikos akims bei antakiams!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-09-06