Indrės reikalai: kodėl WET n WILD naujienos turėtų atsidurti jūsų kosmetinėje?

Makiažas - viena iš prekių kategorijų, kurią man labai patinka apžiūrėti, apskaityti, o galiausiai ir nusipirkti. Ar visko visuomet reikia? Nepasakyčiau. Ar visko norisi? Taip, labai.

Jau ankstyvoje paauglystėje sekiau įvairias užsienio grožio guru, kurios į ekranus atkišdavo dar Lietuvoje nematytus ir negirdėtus prekių ženklus ir galvodavau, jog, kai bent šiek tiek paaugsiu - nežinau kaip, bet ir aš tai nusipirksiu. Wet n wild buvo vienas iš tų ženklų, kuris buvo dažnai minimas ir naudojamas mano pamėgtų youtube’erių, daug apie jį skaičiau ir, nemeluosiu, pasvajodavau, jog galbūt vieną dieną atsiras ir Lietuvos parduotuvių lentynose. 

 

 

Su Wet n wild artimai susipažinau tuomet, kada Eurokos pirmą kartą pranešė naujieną, jog jų lentynas nuo šiol papildys ir šis ženklas. Tikrai labai apsidžiaugiau, nes paauglystėje taip išsvajotos priemonės tapo lengvai prieinamos! Šiandien mano rankose yra keturios naujienos, kurias jau spėjau išbandyti ir galiu pasidalinti savo patirtimi:

WET N WILD kremas arba gelis antakiams formuoti

Labai minkšta, šiek tiek net kreminė konsitencija, todėl iškyla mažas pavojus priemonę padauginti ar per daug užkabinti ant šepetėlio. Manau, kaip ir su daugeliu antakių gelių - pastarąją taip pat reikia po truputį dėti ir sklaidyti per antakį, o ne merkti teptuką ir piešti antakius tol, kol visai nebeliks vietos kitam makiažui. Patinka pakuotė, kuri yra idealiai tinkanti kelionėms, neužima daug vietos ir patiks toms, kurioms nesinori pirkti didelio tūrio produktų, nes dažosi retai ir bijo uždžiūvimo. Į antakių gelio dangtelį yra integruotas ir šepetelis, kuris, deja, man neitin tiko ir patiko formuoti antakį, tačiau jau esu numačiusi, koks gali būti jo kitas panaudojimas.

 

 

WET N WILD MEGA LAST MATTE | WET N WILD MEGA LAST HIGH-SHINE BRILLANCE lūpdažiai

Pamenat, kai rašiau, kai Eurokos paskelbė WET N WILD atvykimą į Lietuvą puoliau ją išbandyti? Taigi, matinis lūpdažis ir buvo tas pirmasis pirkinys, kurį įsigijau. Nusipirkau sau, tada apdovanojau drauges, papasakojau ir parodžiau kolegėms! Matinis lūpdažis malonios tekstūros, nedžiovina lūpų, gražiai tepasi, puikiai laikosi. Tas pats ir su high-shine lūpdažiu – puikiai tepasi, maloni tekstūra, džiugina spalvų pasirinkimu! Aš šiuos lūpdažius naudoju tiek atskirai, tiek maišydama abi kartu. Tekstūros puikiai dera viena su kita, spalvos maišosi tolygiai ir gražiai.

 

 

WET N WILD MEGA GLO HELLO HALO skaistalai ir švytėjimo suteikianti pudra

Atėjus vasarai visad norisi šiek tiek pažibinti skruostus, o su šia priemone žibėti tikrai pavyks. Tai kompaktinė švytėjimo pudra, kurią užtenka priliesti su šepetėliu, glausti prie skruosto ir oi kaip švyti! Esu išbandžiusi nemažai highlitherių ir, manau, jog ši yra viena mano mėgstamiausių. Blizgučiai labai smulkūs, nebyra į visas puses, o tik gražiai paryškina veido bruožus.

Reziumuojant pasakysiu, jog Wet n wild - kokybiškiausia ir mažiausiai kišenę drąskanti kosmetika. Tai amerikietiškas brandas, kuris nėra testuojamas ant gyvūnų, gali pasigirti įspūdinga spalvų ir atspalvių įvairove bei neįtikėtina kokybe. O ko gi dar gali reikėti, kai nori atsinaujinti kosmetinės turinį, bet nesinori išleisti neadekvačios sumos?

 

 

Daugiau mano grožio produktų apžvalgų galite rasti Instagram paskyroje @indresreikalai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-18