GOSH blakstienų tušas, kuris tapo mano numylėtiniu! Apžvalga dalinasi Aliona Kovalionok

Gosh prekės ženklas man nėra visiška naujiena, tai geros kokybės laiko patikrintas 'arkliukas'. Turėjau galimybę apsilankyti Gosh kosmetikos gamykloje Danijoje, mačiau kaip gaminama kosmetika, kaip maišomos spalvos ir testuojamos naujos formulės. Būtent todėl išbandyti Gosh naujienas man kelis kartus maloniau ir įdomiau.

Testavimui aš išsirinkau kelias priemones: Gosh DEXTREME makiažo pagrindą, PRME'N SET Banana makiažo pagrindą, rausvų atspalvių šešėlių paletę su pavadinimu BE HONEST, matinį akių pieštuką ryškiai žalios spalvos FOREST GREEN ir JUST CLICK IT! blakstienų tušą.

 

 

Mano numylėtinių tapo blakstienų tušas GOSH JUST CLICK IT!, kuris taip gražiai prailgina, atskiria ir nudažo blakstienas, kad jį galima lyginti su liukso klasės blakstienų tušais.Gosh tušas gali pasigirti labai patogiu ir universaliu šepetėliu, kuris nudažo blakstienas nuo pat augimo linijos, nesulipina ir gražiai atskiria. Tušo buteliukas atsidaro tik vienu paspaudimu, tačiau tai tik pridėtinė vertė, nors ir malonumas. Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti toms, as nori blakstienų iki dangaus.

 

 

Gosh akių šešėlių paletės patiks kiekvienam, puikiai parinkti matiniai atspalviai idealiai tinka dieniniam makiažo variantui. Naudojant blizgius atspalvius (kurių BE HONEST paletėje yra net 4) galima sukurti nepakartojamą vakarinį įvaizdį. Šešėliai gerai pigmentuoti, puikiai sklaidosi, o makiažas išsilaiko ant akių visą dieną. Negaliu nepaminėti ir patogaus matinio plastikinio įpakavimo, kuris labai tvirtas, nėra nereikalingų detalių ir nenaudojamų šepetėlių.

 

 

Mano veido odos tipą labai veikia sezoniškumas, jeigu žiema mano veido oda išsausėja,  vasarą ir rudenį ji pradeda riebaluotis. Priklausomai nuo sezono, aš naudoju vis kitas veido priežiūros priemones ir makiažo pagrindus. Koks buvo mano tikslas kai aš iš labai plataus asortimento išsirinkau Gosh DEXTREME makiažo pagrindą? Aš norėjau gero maskavimo efekto (reikėjo pamatuoti spuogelius), norėjau natūralaus vaizdo (dažnai gerai maskuojantys makiažo pagrindai nenatūraliai atrodo ant veido), norėjau tinkamo atspalvio (DEXTREME makiažo pagrindas turi tik 4 atspalvius, bet pasirinkti nėra sunku), norėjau ilgai išliekančio efekto (norisi kad makiažo pagrindas liktų ant veido, o ne ant kaukės). DEXTREME makiažo pagrindas pranoko visus lūkesčius, jis matinis, tačiau ant veido atrodo ypatingai natūraliai, gerai sklaidosi ir nepalieka dryžių, nekemša porų ir gerai išsilaiko visą dieną. Norint ilgesnio matinio efekto, rekomenduoju jį užfiksuoti matine pudra. Nors atspalvių nėra daug, aš išsirinkau 04 spalvą NATURAL, ji man tiko idealiai. Dar vienas labai svarus pliusas - jo pakuotė gaminama iš vandenyno plastiko atliekų. 

 

Mažiausiai patiko  PRME'N SET Banana makiažo pagrindas. Pasak gamintojo, tai dvi viename priemonė: makiažo pagrindas ir matinį atspalvį suteikianti pudra. Ji idealiai tinka paslėpti odos paraudimus ir rožinį atspalvį, suteikia matiškumo ir paslepia poras, tačiau nenatūraliai atrodo ant veido. Tokio tipo priemonės puikiai tinka fotosesijoms ir vakariniams makiažams atlikti, tačiau realiam gyvenimui jos per 'sunkios'.  PRME'N SET Banana makiažo pagrindą rekomenduoju naudoti labai dozuotai, turint labai riebią odą tik T zonoje, tada makiažas išsilaikys kur kas ilgiau ir ilgiau liks matinis.

Labai seniai ieškojau matinio, ryškaus žalio atspalvio akių pieštuko, kurio kaina būtų prieinama, o spalva ryški. Gosh MATTE EYE LINER būtent toks. Spalvų pasirinkimas labai platus, nuo ryškių mėlynų iki madingų rudų, nuo klasikinių juodų iki vasariškų žalių atspalvių, kiekvienas galės išsirinkti sau norimą ir tinkamą atspalvį. Pieštukas labai minkštas, leidžia piešti tiek griežtas akių kontūro linijas, tiek sklaidyti atspalvį atliekant bet kokio sunkumo dūminio makiažo variantą. Mano turimas atspalvis FOREST GREEN, puikiai tinka rudų akių paryškinimui.

 

 

Apibendrinant noriu pasakyti, kad GOSH naujienos mane labai pradžiugino, o GOSH JUST CLICK IT! blakstienų tušas ir DEXTREME makiažo pagrindas ilgam liko mano kosmetinėje. Labai rekomenduoju išbandyti, garantuoju, rezultatu liksite patenkintos.

--

www.lithuanianbeautyblog.com

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-10-21