Gintarė: dieninis ir vakarinis makiažas su GABRIELLA SALVETE kosmetikos priemonėmis

Sveiki visi! Šiandien noriu su jumis pasidalinti apžvalga apie GABRIELLA SALVETE prekinio ženklo kosmetikos priemones. Šių priemonių pagalba sukūriau gaivų dieninį makiažą, kurį lengvai paverčiau ryškesniu vakariniu!

 

 

Paakiams naudojau tokio tipo produktą, kurio dar nesu bandžiusi. Tai GABRIELLA SALVETE BRIGHT EYES maskuojamoji paakių priemonė, mano spalva - 01. Dažniausiai tokio tipo maskuokliai būna labai lengvos tekstūros su švytinčiomis dalelėmis. Ši priemonė turi šiek tiek gelsvo ir oranžinio atspalvio, tad puikiai neutralizuoja paakiuose esančias mėlyną ir violetinę spalvas. Tačiau maskuoklis visiškai susilieja su odos atspalviu ir atrodo natūraliai. Turintiems tamsius paakius tikrai rekomenduočiau pamėginti šią priemonę, kaip korektorių!

 

 

Išmėginau GABRIELLA SALVETE MIRACLE HIGHLIGHTING kremą, kuris man labai patiko ir tapo mano “perliuku”. Jį galima naudoti keliais būdais: naudoti kaip kremą, bazę visam veidui  ar zonomis prieš makiažo pagrindą, naudoti jį lokaliose zonose ant makiažo pagrindo arba dengti dekolte zoną. Ši priemonė maloniai tepasi, turi kvapą, kuris patiks kiekvienam. Pasirinkau spalvą Be A Star 01 , tačiau nekantrauju išbandyt ir daugiau šios priemonės atspalvių! Dabar odos švytėjimas yra viena madingiausių detalių makiaže!

 

 

Aš labai mėgstu universalias priemonės. Viena iš jų GABRIELLA SALVETE veido bruožų modeliavimo paletė. Ją galima naudoti ne tik veido modeliavimui, bet ir akių. Spalvos yra labai pigmentuotos, tad priemonės užteks labai ilgam. Kontūravimo/bronzerio spalva nėra oranžinė, ji neutrali. Highlighteris yra labiau rausvo tono, o skaistalai yra rausvi su auksinėmis spindinčiomis dalelėmis.

 

 

Mano nuomone,  vieni patogiausių pravedimų yra turintys kietas plunksneles. Toks yra GABRIELLA SALVETE akių kontūro skystis su plunksnele. Pravedimas itin juodas, pigmentuotas ir skystas, tad lengvai galima nubrėžti norimą pravedimą.

 

 

Turiu labai tiesias blakstienas, todėl vienas svarbiausių dalykų tušuose - rietimas. GABRIELLA SALVETE GABY VOLUME LONG CURL blakstienų tušas turi tokį šepetėlį, kurio dar nesu mačiusi. Jis padeda sugriebti kiekvieną, net ir mažiausią blakstieną. Šis tušas suteiks natūralių, tankių, bet nesulipusių blakstienų efektą.

 

 

Mėgstu daug eksperimentuoti su antakių priemonėmis. Stengiuosi išbandyti įvairias naujoves. GABRIELLA SALVETE DEFINER antakių pieštukas turi stačiakampio formą, kuri leidžia sukurti vešlius antakius ir nubrėžti reikiamas linijas. Pats pieštukas yra vidutinio kietumo. Mano spalva – 10, tiks natūraliai, šviesiai antakių spalvai išgauti.

 

 

Gaivus dieninis makiažas su GABRIELLA SALVETE priemonėmis:

 

 

Ryškesnis vakarinis makiažas:

 

 

Ačiū, kad skaitėte! Iki kitų apžvalgų!

Su meile, Gintarė - @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-10-14