Geliniai nagų lakai ANDREIA PROFESSIONAL! Karolinos patarimai kaip nepriekaištingai nusilakuoti nagus namuose

Sveikos, merginos. Po ilgos pertraukos grįžtu pas jus su nauja apžvalga. Šį kartą noriu pakalbėti apie Andreia Professional ilgalaikius nagų lakus, su kuriais galite saugiai, nepriekaištingai nusilakuoti nagus namuose.

Trumpai apie firmą :

ANDREIA PROFESSIONAL prekių ženklas siūlo platų nagų lakų, bei kitų nagų priežiūros priemonių asortimentą. Bendrovė HIGICOL, kuriai priklauso prekių ženklas ANDREIA PROFESSIONAL, yra viena pirmaujančių profesionalioje Portugalijos rinkoje. Įmonės gaminiai plačiai paplitę po pasaulį – pradedant Europa, baigiant Azijos šalimis. Įmonė pasižymi ilga ir turtinga istorija, visus savo veiksmus ir dėmesį nukreipia į tikslumą, profesionalumą ir inovacijomis pagrįstą gamybos strategiją.

 

Tai nėra mano pirmoji pažintis su šio prekių ženklo nagų lakais. Kadangi, ilgalaikį lakavimą visuomet darausi pati, tai kartas nuo karto pasižvalgau po įvairių  firmų  asortimentus. Vasarą teko nusipirkti vieną iš šių lakų ir galiu drąsiai teigti, kad likau labai nustebinta kainos ir kokybės santykiu. Spalvos labai pigmentuotos, šepetėlis platus ir labai patogus, su juo lengva prieiti kuo arčiau odelių.

Na o šį kartą, mano kolekcija papildė dvi naujos spalvos, bei priemonės, kurios paruošia ir pabaigia manikiūrą. Pakalbėkime apie kiekvieną atskirai :

 

ANDREIA PROFESSIONAL ULTRABOND gelio nagų pagrindas, 10,5 ml

Tai yra priemonė, kuri pagerina nago plokštelės ir gelio priemonių sukibimą. Anksčiau tokio tipo priemonių nenaudodavau, galvodavau, kad jos nėra būtinos, tačiau, klydau. Jau keli metai jas naudoju ir pastebėjau, kad lakavimas išsilaiko dvigubai ilgiau.

Naudojimas : Atsargiai, nedidelį kiekį priemonės tepkite nuo nago vidurio iki laisvojo krašto. Šio tipo priemonės yra linkusios plėstis, pačios pasiskirstyti ir būtent tokiu tepimo būdu mes išvengsime priemonės patekimo ant odelių. Palaukite, mažiausiai vieną minutę, kol priemonė išdžius ir tuomet jau galite tepti bazę.

 

 

ANDREIA PROFESSIONAL 2 IN 1 gelio lako pagrindas ir viršutinis sluoksnis, 10,5 ml

Kalbant atvirai, į tokio tipo priemones anksčiau žiūrėdavau skeptiškai, nes nemaniau, kad jos yra veiksmingos, tačiau, išbandžiusi šią 2in1 priemonę, nustebau, nes ji puikiai atlieka savo darbą. Buvau įpratusi prie tirštesnių bazių, tačiau ši, skystesnės konsistencijos priemonė, lengvai ir gražiai padengia nago plokštelės, lakavimas išsilaiko ilgai.

 

Naudojimas: Užtepkite gelio lako pagrindą ant natūralaus, švaraus nago paviršiaus. Leiskite jam džiūti 1 minutę LED, arba 2 minutes UV lempoje. Tuomet tepkite savo mėgstamą, pasirinktą spalvą. Manikiūrą užbaikite užtepdamos šią priemonę dar kartą. Tik nepamirškite, ši priemonė yra lipni, norint išgauti geresnį blizgėjimą, palaikykite nagučius lempoje ilgiau nei įprastai (120s LED lempoje), tuomet leiskite viršutiniam sluoksniui pilnai atvėsti (1-2 min ) ir tada nuvalykite visą lipnumą.

 

ANDREIA NO SOLVENTS gelinis nagų lakas, 10,5 ml

Pasitaikė proga išbandyti dvi spalvas : G04 ir G06

Šios dvi spalvos idealiai tiks toms, kurios mėgsta natūralumą su blizgėsio prieskoniu. Jos tobulai dera tarpusavyje, todėl galite lakuoti vieną ant kitos, arba atskirai. G06 spalva yra kūno spalvos, savyje turi minimalų blizgėsį, kuris nėra ryškiai matomas. Spalva idealiai pasidengia dviem sluoksniais, nesubėga. Na o spalvą G04 galite naudoti papildomai tepdamos ant G06 spalvos, arba atskirai. Ši spalva yra grynas blizgutis, pilnai nago neužmaskuos, nebent naudosite daugiau sluoksnių. Didelis pliusas, kad spalvos dengiasi lygiai, nepasilieka šepetėlio dryžių.

 

 

Apibendrinant visus produktus, manau tai puikūs lakai toms, kurios nagus lakuojasi pačios. Asmeniškai man, lakavimas išsilaiko 2,5-3 sav., bet reikia nepamiršti, kad kiekvieno žmogaus organizmas ir nagų būklė, tipas yra skirtingi J Kaina nėra didelė, tad nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti! O aš jau žvalgausi ir į kitas spalvas.

 

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones, mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-07