Emilija: pažintis su GOSH COPENHAGEN kosmetika

Sveiki, ieškotojai ir kosmetikos mylėtojai. Kodėl ieškotojai? Nes mes visi ieškome daiktų, priemonių, produktų – visko, kas mums gali tikti ir patikti. Juk dabar pasirinkimo tiek daug.  Aš asmeniškai esu pamišusi dėl kosmetikos priemonių paieškų, mėgstų testuoti įvairią kosmetiką ir ją palyginti.

Noriu pasidalinti su Jumis savo nuomone, apie GOSH COPENHAGEN kosmetikos priemones. Iškart pasakau, kad mano nuomonė bus atvira. Noriu padėti visiems, kas naudoja kosmetiką lengviau apsipręsti  ar mano apžvelgtos priemonės jiems bus tinkamos.

 

 

Šiandien makiažą pradedu nuo makiažo pagrindo GOSH DEXTREME, naudoju 004 spalvą. Žinote, aš neslėpsiu - mane tikrai sužavėjo tai jog DEXTREME pakuotė yra gaminama iš perdirbto plastiko. Ar tai svarbu? Manau, kad TAIP! Vandenyne surinktos šiukšlės yra perdirbamos, taip tausojama gamta ir saugojama gyvūnija. Šios GOSH kampanijos šūkis skamba itin jausmingai  – „Pokytis gali būti gražus“.

GOSH DEXTREME makiažo pagrindas man tiko, kadangi mano oda mišri. Jį rekomenduoju rinktis riebios/normalios odos savininkams. Maskavimas labai geras, išlieka ant odos puikiai  ir karštą vasaros dieną. Dienos pabaigoje išlenda lengvas blizgesys T veido zonoje. Kadangi pati atlieku makiažus kitiems, šį makiažo pagrindą išbandysiu ant savo klienčių, tekstūra ir išlaikymas  prilygsta profesionaliai kosmetikai.

 

 

Lengvai pakontūravau veidą, o skruostus paryškinau akių šešėlių palete GOSH EYEDENTITY, akių vokų šešėlių rinkinio pirmąja viršutine spalva. Na, o kodėl ne? Manau svarbu yra ekspermentuoti ir išsiaiškinti kiek vienas produktas gali turėti paskirčių. Spalva puikiai pasidavė sklaidymui, dengiau su nedideliu, tačiau puriu akių šepetėliu. Akis ryškinau nuo viršaus ketvirta (persikine) spalva per visą voką, akies vidiniuose kampučiuose įtapšnojau antros šviesios, su blizgučiu spalvos. Dabar ypač madinga padengti viena spalva visą  akies voką, tačiau ypač svarbu gerai ją išsklaidyti. Šiandien jaučiuosi vasariška, gaivi ir truputį ryškesnė. Vasara - tinkamas metas ekspermentuoti su spalvomis!

 

 

Tam, kad akies išoriniai kampučiai optiškai truputį pasikeltų, naudojau GOSH WOODY akių kontūro pieštuką. Labai minkštas akių pieštukas, tačiau gana teplus. Rekomenduoju jį naudoti kuomet norite paryškinti vadinamąją „akies vandens liniją“. Neteks braukti ašarų, nes paryškinsite akis akimirksniu,  ir aš nejuokauju. Dar noriu paminėti jog šie akių kontūro pieštukai gaminami iš medžių paisant tvarumo principus.

 

 

Žinokit mane  tiesiog sužavėjo GOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušas. Kaip man patinka, kuomet gamintojai pagamina įvairių formų blakstienų tušų šepetėlius, taip pagalvodami apie kiekvieną savo klientą – suprasdami kokie mes skirtingi. Labai patogus BOOBAMSTIC šepetėlis, leidžia tobulai padengti blakstienas per visą jų ilgį. Aš susiduriu su apatinių blakstienų padažymo problema – visada išsitepu. Šio blakstienų tušo šepetėlio viršunėle taip pat turi šerelius, su kuriais kuo puikiausiai padažau apatines blakstienas. Galutinis rezultatas – ilgos ir pilnai padengtos blakstienos. Nice!

 

 

 Galutiniai makiažo potepiai - ant lūpų. Lūpas įrėminu su GOSH THE ULTIMATE WITH A TWIST lūpų kontūro pieštuku 003 spalva. Labai gerai dengiasi ir ilgai išlieka, rekomenduoju. Noriu suteikti makiažui gaivumo, dėl to naudoju lūpų blizgesį – GOSH LUMI 007 OMG atspalvį. Atsukus jį netikėtai išvydau švieselę, dar viena puiki gamintojo įžvalga. Juk lūpas reikia pasiryškinti visur ir visada, o šviesos gali ir pritrūkti! Smagu, šviesos žinokite neptritruks! Tekstūra maloni, švelniai dengiasi ir neturi riebaus lipšnumo pojučio. Įsigyčiau ir vėl – faina priemonė visapusiškai.

 

 

Apibendrinus galiu pasakyti jog priemonių kokybės ir kainos santykis man patiko. Kam svarbu jog makiažas gerai išliktų, tačiau nėra poreikio investuoti į profesionalią kosmetiką – GOSH COPENHAGEN kosmetika puiki alternatyva. Beje prisidėti prie gamtos tausojimo, pasirenkant perdirbto plastiko pakuotes pats metas manau, o ką manote Jūs apie tai? Pratęskime diskusiją mano instagram paskyroje @emiciute.

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-08-04