Eglė: MANO GOSH TOP 5!

GOSH COPENHAGEN kompanija, kuri specializuojasi kosmetikos bei kūno priežiūros ir kvepalų srityje man jau buvo žinoma. Su ja teko susipažinti ir išbandyti keletą priemonių. GOSH brendas didžiuojas, jog naudoja tik natūralius ingridientus savo dekoratyvinėje kosmetikoje. Taip pat jų produktai yra veganiški ir netestuojami su gyvūnais. Manau, kad kiekviena moteris norėtų žinoti, jog tai, ką tepasi ant veido kas dieną yra saugu ir patikima. Su GOSH kosmetika tu jautiesi ne tik gerai, atrodai gražiai, bet ir saugai savo odą. O kas nuostabiausia, jog visa tai gali įsigyti už labai prieinamą kainą. Visos šios savybėsiIr paskatino mane sudaryti mano GOSH priemonių top 5, be kurių aš neišgyvenu nė dienos! Tikiuosi, jūs irgi įsitikinsite, jog šios priemonės yra nuostabios ir jums jų reikia!

Pirmoji priemonė, su kuria aš pradedu savo rytą, tai – GOSH „X-Ceptional wear foundation“ kreminė pudra. Ji tapo mano mėgstamiausia, nes visų pirma – nesausina odos. Esu sausiaodė, dėl to ji idealiai man tinka. Be to ji yra ilgalaikė, išsilaiko visą dieną, odai suteikia tolygų matinį atspalvį. Kadangi mano oda yra rausvo atspalvio, kartais ir paberta, ši pudra gerai maskuoja, vizualiai mažina atsiradusias smulkias raukšleles. Kreminė pudra apskritai yra viena iš svarbiausių kosmetikos priemonių, o ši pudra suteikia natūralumo, nekemša porų. Glicerinas palaiko odos drėgmės pusiausvyrą ir net turi antiseptinį poveikį. Tikai galiu drąsiai rekomenduoti šią „anti – pollution“ pudrą, kuri yra be kvapiųjų medžiagų. Su ja jūsų oda taps lygi, švytinti ir matinė.

 

 

Matiškumas kosmetikoje šiais laikais yra vienas iš svarbiausių ir madingiausių aspektų. Būtent toks ir yra „Velvet touch lipstick“ matinis lūpdažis. GOSH lūpų dažai yra stiprios pigmentacijos, sodrūs, patvarūs bei suteikiantys lūpoms putlumo ir gundesio efektą. Lūpų dažai – tai priemonė, be kurios aš neįsivaizduoju makiažo, net ir šiais laikais, kai turime ištisai nešioti kaukes. Aš vis tiek randu laiko, kada raudonai nusidažyti lūpas. Kaip ir kreminė pudra, šie dažai drėkina, jie nesausina lūpų ir išlieka pakankamai ilgą laiko tarpą. Kokybiškas GOSH kompanijos „Velvet touch lipstick“ suteikia lūpoms norimą spalvą, jas paryškina, minkština ir puikiai paslepia trūkumus, bei drėkina sausas, šerpetojančias lūpas. Be to, kaip ir visa GOSH kosmetika, šie lūpdažiai yra be parabenų ir prisotinti vitamino E.

 

 

Ar galite patikėti, jog iš dviejų tušų niekaip negalėjau išsirinkti vieno, dėl to pasirinkau tušą rytiniam makiažui bei vakariniam makiažui. Mano manymu, šiais laikais, kai turime dėvėti kaukes, vienintelis išsigelbėjimas tampa akys. Jos turi būti išraiškingos, gražios, traukiančios dėmesį, dėl to labai svarbu, kokį tušą pasirenkame. Aš pasirinkau GOSH „Catchy Eyes“. Net tos moterys, kurios makiažui įprastai laiko stokoja, paryškinti akis šiuos tušu visada atras. Užtenka kelių brūkštelėjimų ir jūsų blakstienos taps riestos ir ilgos. Šepetėlis taip suformuotas ir išlenktas, kad blakstienos iškart užsiriečia. Jis apgaubia net pačias mažiausias blakstienas i jas ilgina. Turiu tikrai ganėtinai dideles ir jautrias akis, o būtent šis tušas ir skirtas jautrių, ašarojančių akių savininkėms.

 

 

Kitas tušas, kurį naudoju savi vakariniam makiažui, tai GOSH „Boombastic mascara“. Šis tušas ne tik riečia, ilgina bet i suteikia maksimalios apimties įspūdį. Didžiulis blakstienų šepetėlis lengvai atskiria ir padengia tušu kiekvieną blakstieną. Vakarais aš mėgstu išsiskirti, noriu, kad mano akys būtų ryškios, o blakstienos siektų tarsi dangų, būtent tai ir daro šis tušas.

 

 

Na ir paskutinė GOSH priemonė, kurią visą laiką turiu savo rankinėje, tai „Lumi Lips by Simona Nainė“ . Apie Simoną, kaip influencerę jau seniai žinojau ir puikiai supratau, jog jei ji apsiima reklamuoti savo vardu kažkokias priemones, tai siesis tik su kokybe. Ir visiškai nesuklydau! Šis blizgesys suteikia lūpoms putlumo, atrodo, kad jos vizualiai padidėja. „Lumi Lips“ blizgesys visiškai nepasunkina lūpų ir suteikia lengvą, žvilgantį atspalvį. Šis blizgesys turi švieselę ir veidrodėlį, vadinasi juo galima bet kur ir bet kada pasidažyti, o tai moterims svarbiausia.

 

 

Taigi supažindinau su penkiomis mano Top reikalingiausiomis ir geriausiomis GOSH priemonėmis. Negalėjau išskirti vienos, nes jos visos man tobulos. GOSH – tai ne tik puikios sudėties, aukštos kokybės kosmetika, bet ir kosmetika prieinamomis kainomis. Manau, čia kiekviena moteris ras tai, ko joms reikia, o savo sąrašiuku tikiuosi palengvinau jums pasirinkimą.

 


Eglė Sakalauskaitė
@sakalauskaiteegle

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-03-23