Džestina: ryškus CutCrease makiažas su WET n WILD

Taigi, kas mane sekate instagrame @labasvakaras, tai žinote, kad mano varikliukas yra ryškus cutcrease technikos makiažai, dėl kurio ir sulaukiu didžiulio dėmesio, tai šį kartą jum parodysiu su kokiomis priemonėmis atlikau šį makiažą.

Šiam makiažui naudojau WetnWild kosmetiką, su šiuo brandu tai pat labai gražiai draugauju ir turiu savo favoritus!

 

 

Pirma apžvelgsiu šia spalvotą limituoto leidimo WET N WILD BRETMAN ROCK akių vokų šešėlių paletę. Ši paletė yra stipriai pigmentuota ir spalvos kuo puikiausiai sklaidosi, mane labai sužavėjo visos spalvos, nes jos tokios ryškios ir man prie širdies, blizgios spalvos labai pigmentuotos ir gerai dengiasi ant voko, tai pat matinės spalvos šešėliai yra gerai pigmentuoti. Su šia palete galima sukurti įvairius ryškius įvaizdžius, šia paletę galiu rekomenduoti visom kas nebijo spalvų ir būti drąsiai!

 

 

Antras produktas kurį apžvelgsiu yra WET N WILD PHOTOFOCUS makiažo pagrindas – pieštukas, šį pieštuką tepiau tiesiai ant veido ir sklaidžiau su beautyblender, makiažo pagrindas nesausino odos, suteikia minimalų maskavimą, bei neapsunkino odos, man šiš makiažo pagrindas – pieštukas, labai tiko ir patiko. Tiks tom kurios turi sausa/normalią odą.

 

 

Trečia apžvelgsiu WET N WILD MEGA LAST HIGH-SHINE BRILLANCE lūpų dažai, šie lūpų dažai yra labai drėkinantys, jie visiškai nesausina lūpų ir padaro jas putlesnes. Nesistebiu, kad tiek gerų atsiliepimų yra apie šiuos lūpų dažus, nes prie pagyrų prisidedu ir aš, jie laikosi gerai, yra pigmentuoti ir siūlo platų spalvų pasirinkimą.

 

 

Ketvirtą apžvelgsiu WET N WILD MEGA LAST MATTE lūpų dažus. Kaip matiniai lūpų dažai jie yra labai geri, nes jie nesuteikia to tempimo jausmo ir nesausina lūpų, šie lūpų dažai man tai pat labai patiko dėl savo tolygaus pasidengimo ir išsilaikymo ant lūpų. Sudėtyje jie turi hialurono rūgšties, kuri neleis lūpoms išsausėti.

 

Galutinis makiažas:

 

 

Linkėjimai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-11-19