Dar vienas Helovyno įvaizdis: spalvota lėlė!

Sveikos, merginos,

Artėja baisiausia, spalvotiškiausia, kraupiausia, vienų švenčiama, kitų ignoruojama šventė - Helovynas! Ir nors Lietuvoje šią "šventę" švenčiame dar labai neseniai, pastebiu tendenciją, kad kiekvienus metus dalyviai tampa vis išradingesni bei kupini įvairiausių idėjų. Pati, asmeniškai, šią šventę švenčiau tik keletą metų, bet niekuomet nesirinkau kraupaus ar šlykštaus įvaizdžio. Priežastis paprasta - asmeniškai manau, kad jei jau daryti kažką kraupaus, daryti iki galo, o ne tik pasipuošti viena žaizda ant pasirinktos kūno vietos, o likęs įvaizdis lieka paprastas. Aš mėgstu išbaigtumą, tad dažniausiai renkuosi spalvotą, margą įvaizdį, kuriuo tikriausiai nieko neišgąsdinsiu, tačiau turėsiu galimybę pažaisti su spalvomis bei pasidaryti tokį makiažą, kokio į paprastą šventę nepasirinksi.

Tad šiandien mano improvizacija su PHYSICIANS FORMULA dekoratyvine kosmetika. Nežinojau, kaip pavadinti savo personažą - lėlė, highlighterio auka, ar kitaip :) Tiesiog daug spalvų, o dėl žvilgančio veido jus pamatys visas vakarėlis, tą galiu pažadėti. Taip pat, kitas priemones, kurias naudojau, galite rasti EUROKOS, kas leis sutaupyti vieną kitą eurą , o priemones galėsite naudoti ir po Helovyno!

Veidas:

1. Itin sudrėkinkite veidą ir uždėkite kuo daugiau šviesinančio makiažo pagrindo. Mano oda riebi, tad pirmą kartą teko išbandyti ne matizuojantį, o švytintį veido paruošimą ir išties - patiko. Rekomenduoju: PHYSICIANS FORMULA SPOTLIGHT ILLUMINATING makiažo bazę (Glow)

2. Kuo mažiau pilno maskavimo kreminės pudros porcelianinio veido efektui išgauti. Naudojau: CATRICE HD LIQUID COVERAGE makiažo pagrindą.

3. Lengvai lengvai užfiksuokite veidą. Pasirinkite Jūsų mėgiamą presuotą ar birią pudrą. Visam veidui naudojau: PHYSICIANS FORMULA POWDER PALETTE PEARLS pudrą. Kas keista, kad asmeniškai naudočiau ją kaip šviesinančią priemonę skruostikauliams, tačiau šį makiažą ne tik užfiksavo, o ir davė daug daug žvilgėjimo. Tikrai naudosiu ir vėliau - spalva tobula.

4. Kontūravimas/skaistalai. Čia prasideda paišaliojimas - ryškūs skruostai, itin gražiai auksu žėrintis bronzantas ne tik suteiks veidui formą, bet duos papildomo žvilgėjimo. Jau daugiau nei metus ištikimai naudojusi Butter Bronzer (jau nežinau, kiek jų "pardaviau" savo klientėms - visos klausia ką naudoju, nes nerealus), nusprendžiau išbandyti šį. Tobulai gražus satininis žvilgesys, lengva aukso spalva - viskas, ko reikia paskaistinti veiduką. Skaistalus naudokite pagal poreikį, mano pasirinkimas - WET N WILD COLOR ICON skaistalai. Iškiliausių veido vietų paryškinti kaip ir nereikėjo - veidas ir taip buvo itin žvilgantis :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akys:

1. Paruoškite akis makiažo baze, kad visi ryškūs šešėliai išsilaikytų. Mano pasirinkimas ir produktas, apie kurį jau rašiau: GOSH šešėlių pagrindas.

2. Akių makiažui šį kartą puikiai pasitarnavo I HEART MAKEUP šešėlių paletės. Miksavau jas kelias, nes reikėjo kelių skirtingų spalvų. Žaiskite, ekspermentuokite, derinkite (o galbūt ne) spalvas. Svarbu, kad spalva būtų ryški, tad ant akies judamosios dalies šešėlius dėkite piršto pagalvėle - spalva daug gražiau prikibs ir atsispaus ant akies.

3. Akcentas - baltos spalvos pieštukas vandens linijoje. Pati ištikimai naudoju NYX Milk spalvą, tačiau tikiu, kad galite surasti ir gerų alternatyvų.

4. Blakstienos. Mano ištikimai naudojamos - Eylure kartu su Revlon blakstienų klijais. Sukūriau ryškias, barbiškas blakstienos.

5. Viską paryškinkite tušu. Aš naudojau: GOSH REBEL EYES blakstienų tušą.

Lūpos:

1. Dengdamos pudrą, užmaskuokite ir jas. Galėsite drąsiai piešti pasirinktą kontūrą. Kadangi laikiausi lėliško įvaizdžio makiažo, lūpas šiek tiek mažinau. Rinkitės ryškias spalvas, derinkite prie akių makiažo.

2. Mano meilė ir naujasis favoritas lūpoms: PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY LIP VELVET skysti lūpų dažai. Į stalčiuką giliai nugrūdau visus Maybelline, Loreal skystus lūpdažius, ir kiekvienai dienai, bei šiam įvaizdžiui renkuosi būtent šiuos dažus. Drėkina lūpas, pigmentacija nereali, sulaukiu labai daug komplimentų, o išlieka visa diena. Tiesiog negaliu jums jo neįpiršti!

Papildomos priemonės:

1. Netikros strazdanos: PHYSICIANS FORMULA SHIMMER STRIPS NUDE akių kontūro pieštukai (Nude Eyes)

2. Blizgučiai ant veido: GOSH EFFECT POWDER akių vokų šešėliai

3. Skystos highlighter ašaros: GOSH LUMI DROPS makiažo priemonė

Ir pabaigai, viską užfiksuokite pasirinktu makiažo fiksatoriumi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaila, kad nuotraukos negali perteikti žvilgesio. Nuoširdžiai, manęs išsigando šuo, vyras sakė "žiauriai jėga", tad svarbiausia - jauskitės gražios pačios sau! Linkėjimai, ir kraupaus, linksmo ir saldainių kupino Helovyno! :)

Greta iš G_MissBeauty.

PHYSICIANS FORMULA priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.