Besame: netikėti atradimai iš WET N WILD

Mano rankose penkios Wet n Wild dekoratyvinės kosmetikos naujienos, kurių iki šiol dar neteko bandyti. Taip smagu išbandyti naują kosmetiką, o dar smagiau kai pasitaiko netikėtų atradimų! Kas čia man taip patiko dar neišduosiu, bet beskaitant viską sužinosite. Nuo ko pradedam?

 

Odai švytėjimo norisi suteikti visada, ir tą tikrai padaro WET N WILD MEGAGLO LIQUID HIGHLIGHTER švytėjimo suteikianti priemonė. Ji yra skysta ir aplikuojasi šepetėliu kaip maskuoklis, todėl labai patogu užsitepti tiek ant tradicinių iššviesinimo vietų, tiek per visą veidą. Taip, taip! Švytintis perlamutras gali būti puiki bazė prieš tepantis skystą pudrą, nes suteikia odai skaistumo ir per pudrą persimuša labai gražus lengvas švytėjimas. Tiek po pudra, tiek ant jos priemonė sklaidosi lengvai tiek kempinėle, tiek pirštais, padaro veidą kur kas gaivesnį ir nepadauginus atrodo pakankamai natūraliai, neturi stambių blizgučių.

Su makiažo pagrindu-pieštuku aš susiduriu dar tik antrą kartą. Anksčiau buvau bandžiusi kitos kompanijos, o dabar buvo labai smalsu pabandyti naujajį WET N WILD PHOTOFOCUS makiažo pagrindą-pieštuką, ypač todėl, jog originali, tradicinė skysta Photofocus pudra man labai patiko. O pieštukinė versija man pasirodė kiek kitokia. Ji absolučiai neturi jokio kvapo, o tai yra puiku jautrioms nosytėms. Aplikuoti be galo paprasta ir greita, nes išsukus pudrą tarsi lūpdažį galima ja padažyti visą veidą, o po to išsklaidyti. Man labiausiai patiko sklaidyti drėgna kempinėle, taip pudra atrodo natūraliausiai, nėra visiškai matinė. Ji suteikia vidutinį maskavimą, tačiau ant probleminių vietų laisvai galima sluoksniuoti ir užtepus antrą sluoksnį jau pilnai paslepia visus netobulumus. Mano oda sausa ir pati pudra ant jos neatrodo sausai, nesikabina į sausesnes vietas, tačiau ji yra linkusi sausinti odą ir jei prieš pudrą gausiai nesudrėkinu veido, tuomet jaučiu nemalonų tempimą. Todėl labiausiai rekomenduočiau ją išbandyti riebią arba mišrią odą turinčioms, nes pati pudra tikrai labai puiki, tik ne pačioms didžiausioms sausiaodėms.

 

Bronzerius aš dievinu, tačiau iki šiol tarp sausų Wet n Wild veido priemonių perliukų radusi nebuvau, todėl didelių lūkesčių WET N WILD COLOR ICON BRONZER kompaktinei pudrai / bronzeriui aš neturėjau. Oi, kaip nustebau pabandžiusi! Aš išsirinkau spalvą Sunset Striptease, kuri gana šviesi ir savyje turi labai smulkių švytėjimo suteikiančių dalelių. Ir ši spalva puiki - gana neutrali, nėra nei per šilta oranžinė, nei per šalta, o tos mikro švytinčios dalelytės suteikia odai tikrai labai gražų saulės nubučiuotos odos efektą. Taip pat patiko puikiai pigmentuota bei minkšta formulė, šepetėliu išsisklaido be vargo ir nepastebėjau didelio byrėjimo.

 

Tiesiai šviesiai, WET N WILD makiažo kempinėlė yra kažkas nerealaus! Aš labai išranki tokio tipo kempinėlėms ir ne vienas bandytas beautyblender analogas man nepatiko, bet šiai jokių priekaištų neturiu. Sušlapinus ši kempinėlė padidėja, tampa labai labai minkšta ir maloni, bouncy - lengvai spaudinėjasi. Plaunant nedažo vandens, yra patogios formos ir dydžio, tad maloniai su ja dirbasi, taip pat neturiu jokių pastebėjimų, kad ši kempinėlė sugertų mažiau ar daugiau produkto nei kitos kempinėlės, skystų produktų sunaudoju tiek pat. Žodžiu, tikrai puiki puiki kempinėlė. O ir išorinė pakuotė kokia miela! Pirksiu dar ir pati būtinai, nes jaučiu greitai visi pastebės kokia ji gera ir tuoj bus sunku gauti.

 

Wet n Wild tušai kažkaip niekada nebuvo populiarumo viršūnėje, mažai ir aš pati apie juos girdėjusi, bet surizikavau vieną naujieną - WET N WILD MEGA LENGTH blakstienų tušą išbandyti. Šis tušas nesižarsto nerealiais pažadais, o žada tik ilginti blakstienas. Pakuotė labai paprasta ir lengva, tušo šepetėlis plonas ir siauras, silikoninis su mažulyčiais, labai tankiais spygliukais. Dažniausiai renkuosi tankinančius tušus arba tuos, kurie žada ir tankinti, ir ilginti, bet nesigailiu jog išsirinkau bandyti būtent šį tušą. Siauras, tiesus šepetėlis man pasirodė labai patogus, nes užkabina ir padažo kiekvieną blakstieną ir tikrai suteikia ilgio, padaro blakstienas išraiškingas ir jų nesulipdo, tad bendras vaizdas man patinka, bet apimties blakstienoms jis neduoda. Minusas tas, kad tušui reikia duoti laiko truputį nudžiūti, tad pasidažius geriau labai nevartyti akių, nes gali ištepti vokus. Taip pat turiu paminėti, kad tušas neatsparus vandeniui ir jam ganėtinai jautrus.

 

Reziumuojant, iš penkių Wet n Wild naujienų esu patenkinta visomis, o didžiausiais atradimais man tapo makiažo kempinėlė bei bronzeris! Prisidedu prie pačių geriausių atsiliepimų ir labai rekomenduoju ir dėl dekoratyvinių savybių, ir dėl sudėčių, į kurias užmečiau akį, tik niekaip nesuprantu kaip Wet n Wild padaro tokius gerus produktus už tokią kainą? Tai tikrai puiku.

Besame iš besameapzvalgos.lt  ❤

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.