Ar žinote, kokiomis priemonėmis dengiate veido odą? MES ATSAKOME!

Ar žinote, kokiomis priemonėmis dengiate veido odą?

Kiekvienos moters rankinėje galima rasti bent kelias kosmetikos priemones. Dažniausiai, viena iš jų yra maskuojamosios paskirties (maskuoklis arba pudra). Tačiau, ar žinote, kokią pudrą rinktis? Kuo viena pudra skiriasi nuo kitos? Tikriausiai, kaip ir dauguma, pasikliaujate patarimais – renkatės tai, ką rekomenduoja vizažistės, draugės ar parduotuvių konsultantės. Kuo tikėti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis šias priemones?

Odą būtina apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio

Kaip išsirinkti sau tinkamą priemonę? Atrodo viskas labai paprasta. Atkreipkite dėmesį į veido odos charakteristikas: sausa, jautri, riebi, mišri ir pan. bei į priemonės paskirtį: ar norite lengvo makiažo pagrindo skirto naudoti kasdien, ar vakarinio, kuris yra šiek tiek sunkesnis ir daugiau maskuojantis.

Svarbiausia makiažo pagrindo pagrindinė funkcija – suteikti odai tolygų atspalvį ir švelniai užmaskuoti paraudimus. Kadangi priemonė lengvai įsigeria į odą, tinka kasdieniam naudojimui. Prieš makiažą odą būtina „aprengti“ ne tik veido kremu, bet ir makiažo pagrindu –  taip makiažas ant veido išsilaikys ilgiau. Renkantis atkreipkite dėmesį į priemonės sudėtį ir paskirtį: drėkinti, sugerti odos riebalų perteklių, paslėpti poras, raudonį ar smulkias raukšleles.

Jautrios odos savininkėms rekomenduojama vengti dirbtinių kvėpiklių prisotintus makiažo pagrindus. Geriausias pasirinkimas alergologų patvirtintos – sertifikuotos priemonės.

 

GOSH FACELIFT PRIMER BASE makiažo pagrindas, 30 ml -  vizualiai paslepia brandžios odos požymius. Drėkina ir suteikia glotnios odos efektą.

GOSH PRIMER makiažo pagrindas, 30 ml -  porcelianinės odos efektas. Sudėtyje yra jūros dumblių ekstrakto. Suteikia jaunatviško švytėjimo. Išskirtinio drėkinimo, kurio reikalauja brandi oda.

GOSH PRIMER PLUS makiažo pagrindas, 30 ml -  skirtas sausai odai prižiūrėti. Sudėtyje yra šaltalankių aliejaus ir vitamino E. Išlygina veido odą, paslėpia poras ir drėkina.

GOSH PRIMER PLUS makiažo bazė, 30 ml -  sausai odai prižiūrėti. Drėkina ir paslepia poras, nekemša jų.

 

 

Veido kremą renkatės atidžiai? Kodėl renkantis makiažo pagrindą turėtų būti kitaip? Juk jis arčiausiai mūsų veido odos? Nepasimeskite tarp makiažo pagrindų gausos. Tik jūsų odos tipas nulems, kokius trūkumus makiažo pagrindu reikia paslėpti (blizgesį, raudonį, pigmentine dėmes, raukšleles) ar tiesiog sulyginti veido odos atspalvį. Priemonę rinkitės pagal tai, kokį galutinį rezultatą turite pasiekti: drėkinimą, švytėjimą, matinį ar visiškai natūralų efektą.

 

 

GOSH ANTI-WRINKLE CHAMELEON PRIMER makiažo bazė, 30 ml - su hialurono rūgštimi. Paslepia raudonį ir drėkina. Užpildo smulkias raukšleles.

GOSH PRIMER + SKIN ADAPTOR makiažo bazė, 30 ml (005 Chameleon) - drėkina ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Suvienodina odos atspalvį. Suteikia odai švytėjimo.

GOSH ALOE makiažo bazė, 30 ml -  sudėtyje yra alavijų ekstrakto. Suteikia odai lygų matinį efektą. Maskuoja poras ir smulkias raukšleles. Suteikiamas švelnios odos efektas.

 

 

Riebiai odai skirtoje skystoje kreminėje pudroje negali būti aliejų

Keičiantis sezonui, keičiasi veido odos atspalvis, todėl nenaudokite vieno skystos pudros atspalvio ištisus metus. Tačiau jei neturite galimybės įsigyti keleto atspalvių, visuomet rekomenduojama rinktis šviesesnį – veidas atrodys gaivesnis, jaunatviškesnis, ypač žinant, kad per dieną nuo veido odos išskiriamų riebalų ir prakaito, pudra turi savybę šiek tiek patamsėti.

Žiemą venkite priemonių, kurios gaminamos vandens pagrindu, nes spaudžiant šalčiui, su tokiomis priemonėmis, tikrai nepalepinsite savo veido odos. Tokios priemonės labiau tinka šiltuoju sezonu. Atsižvelkite, ar priemonė turi SPF apsaugą, nekemša veido porų, leidžia odai kvėpuoti tiek žiemą, tiek vasarą.

Renkantis priemones atkreipkite ir į odos tipą. Riebios odos savininkėms nerekomenduojama rinktis pudrų, kurių sudėtyje yra aliejų. Jos gali dar labiau užkimšti poras, tad geriau rinkitės matinį efektą suteikiančią pudrą. Kiekvienai dienai rinkitės lengvą atspalvį suteikiančias priemones, kurios vos maskuoja, pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, o sudėtis papildyta vitaminu E ir antioksidantais.

Jei esate jautrios odos savininkė, atsižvelkite į priemonės sudėtį, rinkitės alergologų patvirtintas – sertifikuotas priemones.

Kaip išsirinkti tinkamą pudros atspalvį?

Moterys daro klaidą mėgindamos išsirinkti tinkamą kreminę pudrą – priemonę tepą ant dilbio, kuris neturi nieko bendro su veido odos spalva. Norint patikrinti, ar pudros atspalvis jums yra tinkamas, jį reiktų tepti iškirptės srityje ar bent jau ant kaklo.

Nustatykite savo veido odos toną ir pustonį. Išskiriami trys odos tonai: šviesus, vidutinis ir tamsus. Bei trys pustoniai: šiltas (gelsvas), šaltas (rožinis) ir neutralus ( tiek gelsvas, tiek rožinis). Kaip juos atskirti?

  1. Žvilgtelkite į venas vidinėje rankų pusėje: jei venos atrodo mėlynos ar violetinės – jūsų pustonis šaltas, jei venos žalios – šiltas. Gali būti, jog venos atrodys ir mėlynos ir žalios – tokiu atveju, jūsų odos pustonis – neutralus.
  2. Arba pagalvokite, kokio metalo papuošalai jums labiausiai tinka. Jei aukso – jūsų tonas šiltas, jei sidabro – šaltas, jei tinka abu metalai – neutralus.

 

 

GOSH CHAMELEON makiažo pagrindas, 30 ml -   drėkina, sudėtyje yra hialurono rūgšties. Daugiafunkcė – prisitaiko prie odos atspalvio. Sukuria gaivų ir tolygų makiažo efektą.

GOSH DEXTREME makiažo pagrindas, 30 ml -  skirtas normaliai ir riebiai odai prižiūrėti.  Suvienodina odos atspalvį. Sureikia matinės, lygios ir nepriekaištingos odos efektas.

GOSH DROPS makiažo pagrindas, 30 ml - drėkina. Sudėtyje yra arganų aliejaus ir vitamino E. Suteikia išskirtinio švelnumo ir gaivaus švytėjimo.Tekstūra be vandens, bet su SPF 10.

GOSH X-CEPTIONAL skysta kreminė pudra, 35 ml -  palaiko natūralų odos drėgmės lygį. Sudėtyje yra šviesą atspindinčių pigmentų. Sudėtyje yra vitamino E. Padaro matinės odos efektą bei paslepia smulkius odos netobulumus.

GOSH FOUNDATION PLUS+ makiažo pagrindas, 30 ml -  drėkina ir paslepia nelygumus, smulkias raukšleles, odos paraudimą. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, jūros dumblių ekstrakto, vitamino E.  Pudra ir maskuoklis viename. Turi SPF15 apsaugą.

 

 

Makiažo fiksavimas: kada ir kokią birią pudrą rinktis?

Kosmetikos parduotuvėse galite rinktis iš daugybės kompaktinių ir birios pudros rūšių. Ši priemonė naudojama makiažui užbaigti. Dažnai ji būna bespalvė arba švelnaus odos atspalvio, puikiai pašalina blizgesį ir suteikia lengvą švytėjimą.

Biri pudra ir makiažo fiksavimo priemonė viename. Vis dažniau parduotuvėse galite rasti bespalves matines pudras, kurios veikia kaip sausos konsistencijos makiažo pagrindas arba makiažą fiksuojanti pudra. Renkantis šią priemonę taip pat reiktų atkreipti dėmesį į savo veido odos tipą bei norimą gauti rezultatą.

Jei oda papilkėjusi – puikiai tiks rausvesnis ar gelsvesnis pudros atspalvis, jei oda paraudusi – tiks žalsvesnis pudros atspalvis. O jei norite išlaikyti kreminės pudros spalvą – rinkitės baltą atspalvį.

 

 

GOSH PRIME'N SET biri matinė pudra, 7 g - sudėtyje yra hialurono rūgšties. Paverčia odą aksomine. Vizualiai koreguoja poras, smulkias raukšleles, raudonį.  Tarsi „užrakina“ odos riebalų perteklių. Odos gaivumas visą dieną. Skirta naudoti kaip birią pudrą ar makiažui fiksuoti.

GOSH PRIME'N SET makiažo bazė/biri pudra, 7 g - vizualiai koreguoja poras, paslepia smulkias raukšleles. Maskuoja odos paraudimus ir paverčia odą it šilko švelnumo. Suteikiamas matinės odos efektas, apsaugo nuo nepageidaujamo odos blizgesio. Naudoti kaip birią pudrą ar makiažui fiksuoti.

GOSH PRIME'N SET BANANA makiažo pagrindas - pudra, 7 g (002 Banana) - vizualiai koreguoja odos poras ir paslepia smulkias raukšleles, odos paraudimus ir rožinį atspalvį.  Suteikiamas matinės odos efektas, sureguliuoja odos riebalų perteklių. Padeda paslėpti tamsius ratilus aplink akis. Paverčia odą it šilko švelnumo. Skirta naudoti kaip birią pudrą ar makiažui fiksuoti. Tinka šiltų atspalvių odos tipams.

Rinkitės mineralines pudras –  jei oda jautri. Atsižvelkite į tai, kad sudėtyje nebūtų kvapiųjų medžiagų, konservantų, nedirgintų odos, maskuotų kapiliarus ir odos paraudimus. Mišrios odos savininkėms – tinka sausa pudra, kuri gali lengvai reguliuoti maskavimo stiprumą. Riebesnei odos prižiūrėti – sausą pudrą reiktų tepti gausiau arba rinktis tankesnės tekstūros skystą kreminę pudrą. Normalios odos savininkės gali drąsiau eksperimentuoti su įvairiomis makiažą fiksuojančiomis priemonėmis bei išsirinkti mėgstamiausią.

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-02-18