Apžvalgininkė Viktorija: pažintis su GABRIELLA SALVETE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau ne kartą Jums esu įrodžiusi, kad ir sąlyginai pigūs kosmetikos brandai turi tikrai gerų priemonių, kurias drąsiai gali naudoti ir profesionalai. Šiandien tęsiu pažinti su tokiais brandais ir pristatau Jums Gabriella Salvete, kurioje radau ir favoritus, ir priemones, kurios man ne itin patiko.

 

Diamante švytėjimo suteikiantis makiažo pagrindas papildytas argano aliejumi ir smulkiomis deimantų dulkėmis tiesiog idealiai paslepia poras ir raukšles, suteikia odai švelnumo bei spindesio. Naudojant šią bazę oda natūraliai švyti. Na, o makiažo pagrindas dengiasi daug gražiau bei tolygiau.

 

Highlighting makiažo pagrindo aprašymas gana skambus... Neriebus ir švytėjimo suteikiantis makiažo pagrindas sukuria skaisčios, šilko švelnumo odos efektą. Sudėtis papildyta pigmentais ir veikliosiomis medžiagomis, kurios suteikia odai laipsniškai didėjančio spindesio ir skaistumo, stiprina apsauginį odos barjerą, paslepia odos netobulumus, leidžia odai kvėpuoti. Makiažo pagrindas skatina odos atkūrimą ir didina odos spindesį dėka padidėjusios šviesos SPF filtrų, kartu su visais natūraliais efektais. Pagrindo maskavimas tikrai geras - nuo vidutinio iki pilno. Ir jis palaipsniui prisitaiko prie odos atspalvio, suteikdamas jai skaistumo ir šilko švelnumo. Tačiau pagrindą gana sunku padengti ant veido, nes jis yra kietos, sunkiai besisklaidančios konsistencijos, tad tenka pavargti jį dengiant. Su atspalviais taip pat gana sunku - šviesiausias bus gerokai per tamsus šviesiai odai, tačiau vidutinio tamsumo odai problemų turėtų nekilti.

Maskuojamoji priemonė mane taip pat ne itin sužavėjo, nes ji yra kietos konsistencijos, tad ją geriausia dengti pirštais (nuo pirštų šilumos ji sušyla ir dengiasi geriau). Maskavimas taip pat gana vidutinis, tad geriausia šią priemonę naudoti kaip šešėlių pagrindą arba labai mažiems netobulumams slėpti.

 

Ir čia prasideda perliukai... Matinė kompaktinė pudra papildyta argano aliejumi puikiai užfiksuoja makiažą, padeda jam išlikti ilgiau ir nepalieka sausos odos efekto. Ši pudra taip pat turi ir SPF15 filtrą, kuris apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių.

 

Labiausiai likau sužavėta 16 šešėlių palete, kurios spalvos yra kažkas WOW... Visos spalvos stipriai pigmentuotos, lengvai besisklaidančios ir ilgai išliekančios. Blizgios spalvos išvis kažkas tokio ir jas prilyginčiau netgi presuotiems blizgučiams. Įsimylėjau šią paletę ir su ja kuriu tiek dieninius, tiek vakarinius įvaizdžius.

Taigi, jei būsite Eurokos, būtinai žvilgtelėkite ir į Gabriella Salvete stendą, nes galbūt ten slepiasi dar neatrasti perliukai :)

 

Su meile,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.