Apžvalgininkė Monika: stebinanti MAKEUP REVOLUTION kokybė

Sveikos!

Makeup Revolution kosmetikos esu išbandžiusi tik paletes (akių bei veido), kurios mane labai sužavėjo, todėl išsirinkau išbandyti ir daugiau Makeup Revolution kosmetikos priemonių: makiažo pagrindą, maskuoklį, birią pudrą, makiažo fiksatorių. 

 

 

Geras makiažo pagrindas man yra viena iš svarbiausių priemonių, darantis makiažą. Kadangi turiu mišrią veido odą, labai svarbu, kad jis paslėptų paraudimus, nelygumus ir kitus odos trūkumus. Šis makiažo pagrindas būtent tai ir padaro. Jo maskavimas yra ypatingai aukštas, nesimato jokių odos nelygumų. Dengiasi tolygiai, galima dengti ir keliais sluoksniais, jei reikia. Su spalva šįkart prašoviau (rinkausi spalvą F8) - ji man per tamsi, bet gerai, vasarą sunaudosiu jį, kai būsiu įdegusi.  Labai patiko pakuotė, atrodo lyg tai būtų didelis maskuoklis, nes yra šepetėlis, kuris būtent ir būna maskuokliuose. Su jo pagalba labai patogu uždėti pudrą ant odos. Ant odos išsilaiko visą dieną, nereikia dažnai taisyti.

 

 

Kalbant apie maskuoklius, tai būtent šį išbandyti norėjau jau labai seniai, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų. Išbandžiusi supratau, kodėl jis taip giriamas. Jis tikrai labai gerai maskuoja tamsius paakius. Žinoma, kaip ir visas panašaus tipo priemones, jį reikia fiksuoti biria pudra, nes kitaip subėgs į raukšleles. Užfiksavus jis nesubėga visą dieną ir puikiai išsilaiko. Spalva (nr.: C3) tiko idealiai, nes yra maždaug tokia, kaip mano odos spalva, todėl labai gražiai prisitaiko.

 

 

Maskuoklį visada fiksuoju su biria pudra, kuri yra taip pat iš Makeup Revolution London, ji yra balta ir dar šiek tiek pašviesina paakių zoną, ypač palikus ją ilgesniam laikui ir tik po to išsklaidžius. Su ja galima fiksuoti visą veido makiažą, tuomet veidas atrodo lygesnis, nepadaro kaukės efekto.

 

Makiažo fiksatorius atradau dar visai neseniai, tačiau įsitikinau, kad jie labai praverčia norint, kad makiažas išsilaikytų ilgiau. Jų naudojimas labai paprastas ir greitas – tereikia kelių papurškimų visam veidui ir makiažas iš tiesų išsilaiko ilgiau. Beje, nuo šio purškiklio oda nesiriebaluoja, kas yra ypač svarbu mišrios bei riebios odos savininkėms bei toms, kurios nenori, kad veidas dienos eigoje pradėtų blizgėti.

Taigi, išbandžiusi visas šias priemones galiu pasakyti, kad Makeup Revolution London kuria ne tik geras bei kokybiškas paletes už prieinamą kainą, bet ir kitas dekoratyvinės kosmetikos priemones. Susižavėjau šia kosmetika dar kartą!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2019-11-06