RAPID WHITE dantų balinamoji sistema

Prekės kodas: 5014697025067
 • 17,29 €
 • 12,10 €
 • -30%
 • DOVANA - 2 produktų mėginėliai kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - perkantiems už 15 Eur ar daugiau, kūno migla So..? "Champagne blush" arba So..? "Star dust" 100 ml.

 • Aprašymas

  RAPID WHITE 1 WEEK
  Balinamoji dantų sistema „1 Week“ balina dantis net iki 4 atspalvių tik per 1 savaitę. Saugi emaliui, patentuota „Sodium Chlorite“ technologija. Kliniškai patvirtintas ir paprastas būdas dantų balinimui namuose. Nesukelia dantų jautrumo. Termokapos susiformuoja pagal jūsų dantų formą.
   
  Sudėtyje nėra
  Natrio laurilsulfato (SLS, sodium lauryl sulfate) ir peroksido.
   
  Pakuotėje yra
  Balinimą skatinantis pieštukas „Accelerator“, 6ml (Step 1);
  Balinamasis gelis, 14ml (Step 2);
  Balinamoji pasta „Daily“, 14 ml;
  Termo kapos su higieniniu dėklu;
  Profesionali dantų atspalvių juostelė.
   
  Naudojimas
  Į puodelį ar į karščiui atsparią talpą įpilkite verdančio vandens, palaukite apie 60 sek. Tada panardinkite kapą, nepaleiskite, laikykite už laikiklio. Palaukite apie 10-15 sek., kol kapa pasidarys permatoma. Ištraukite iš vandens, patikrinkite kapos temperatūrą, kad nenusidegintumėte ir atsargiai įdėkite į burną, priglausdami prie viršutinių dantų. Pataisykite kapą, kad kuo tiksliau priglustų prie dantų. Užsičiaupkite ir palaikykite 10 sek., kol kapa susiformuos pagal jūsų dantų formą. Tą patį procesą kartokite su apatinių dantų kapa.
  Pasiruošimas balinimui. Švelniai išsivalykite dantis dantų pasta ir šepetėliu.
  1 žingsnis. Dantų paviršių, kurį norite balinti, patepkite balinimą skatinančiu pieštuku Accelerator (Step 1). Stenkitės pieštuku patepto dantų paviršiaus neliesti lūpomis, kad nenusivalytų veikliosios medžiagos.
  2 žingsnis. Į individualiai suformuotas dantų kapas užtepkite kelis lašus balinamojo gelio (Step 2) ir jį paskirstykite per visą kapos ilgį. Tada įdėkite kapas į burną ir laikykite 10 minučių.
  Procedūros užbaigimas. Išimkite kapas. Neviršykite rekomenduojamo laikyti laiko. Išsivalykite dantis balinamąja dantų pasta „Daily“.
  Rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus į dieną, 7 dienas iš eilės.
   
  Dėmesio! Negalima naudoti jaunesniems nei 14 metų, taip pat sergantiems dantenų ligomis, gingvitu, esant kraujuojančioms ar nusmukusioms dantenoms, dantų jautrumui. Nenaudokite produktų, jeigu esate jautrus bent vienai sudedamųjų dalių. Nenaudokite, jeigu dėvite dantų breketus. „1 Week“ sistemos nerekomenduojama naudoti ilgiau negu 14 dienų. Ilgesnis naudojimas galimas tik su odontologo priežiūra. Nerekomenduojama naudoti nėščioms ar maitinančioms moterims. „1 Week“ sistema balina tik natūralius dantis. Karūnėlių, tiltelių ir plombų spalva lieka nepakitusi ir jų struktūra nepažeidžiama.
   
   
  Apie RAPID WHITE
   
  Išlaisvink savo šypseną su RAPID WHITE! Dantų balinimo priemonės be peroksido, skirtos naudoti namų sąlygomis. Emaliui saugus dantų balinimas. Visa RAPID WHITE priemonių linija skirta būtent jūsų baltų šypsenų priežiūrai namų sąlygomis. Paprasta, greita, patentuota net trimis technologijomis, nesukelia dantų jautrumo ir yra be peroksido.

GROŽIO DOVANOS KALĖDOMS