KILIG WOMAN REPAIR atkuriamasis plaukų kondicionierius - kaukė, 250 ml

Prekės kodas: 4770001000342
 • 4,29 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • DOVANA - grožio priemonės meginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  KILIG WOMAN REPAIR
  atkuriamasis plaukų kondicionierius-kaukė, skirtas nualintiems, pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  Jūs – nuolatos skubanti, planuojanti ir besirūpinanti – nusipelnėte gyvybingumu trykštančių, sveikai blizgančių plaukų. Net, jei paskubomis juos džiovinate ar tiesinate, yra būdas natūraliam, sveikam plaukų blizgesiui ir tvirtumui atkurti. Būtent Jums KILIG sukūrė šį veiksmingą kondicionierių-kaukę su natūraliais aliejais. Lepinkite savo plaukus.
   
  Sudėtyje yra
  Natūralių aliejų.
   
  Naudojimas
  Gausiai priemone suvilgytus plaukus palaikykite 2–3 min., kad priemonė suveiktų kaip kondicionierius. Palaikius kiek ilgiau, poveikis dar labiau nustebins – išgausite kaukės efektą. Plaukai spindės ir bus gyvybingi.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Šį kondicionierių-kaukę rekomenduojama naudoti su BE VITA! šampūnu.
   
   
  Apie KILIG
   
  KILIG – UAB BIOK LABORATORIJA prekės ženklas, kuris tampa nauju „rūbu“ jau gerai žinomiems ir pamėgtiems prekės ženklams RASA, ARAS ir BIOK DERMATOLOGY. Iš tagalų kalbos kilęs žodis „kilig“ reiškia malonų emocinį patyrimą. Būtent toks ir yra gamtos įkvėpto prekės ženklo KILIG tikslas – kad malonių džiaugsmo akimirkų mūsų gyvenime kasdien būtų kuo daugiau. Estetiškos pakuotės, natūralios sudedamosios dalys, malonūs kvapai ir efektyvus poveikis – tai KILIG!

Aktualu kasdienai