MAYBELLINE SNAPSCARA blakstienų tušas, 9,5 ml (tamsiai bordo)

Prekės kodas: 30168138
 • 8,99 €
 • 6,74 €
 • -25%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • DOVANA - grožio priemonės meginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  MAYBELLINE SNAPSCARA
  blakstienų tušas
   
  Tai nepaprastas blakstienų tušas – tai SNAPSCARA! Su lenktu šepetėliu ir formule be vaško šis blakstienų tušas užtepamas akimirksniu. Formulė be vaško užtikrina sodriausią pigmentų prisotintą spalvą be jokių gumulėlių, byrėjimo ar netvarkos. Išsirinkite iš Deja Blue bei Black Cherry atspalvių ir džiaukitės išraiškingomis, sodriomis, žvilgsnius traukiančiomis blakstienomis. Belieka mėgautis lengvai ir greitai sukuriama glotnia apimtimi, išliekančia visą dieną, o šiltu vandeniu ir paprasčiausios vatos gabalėliu blakstienų tušas nusivalo akimirksniu. Jokio odos tempimo, byrėjimo, raudonumo ar pajuodusių meškėno akių.
   
  Naudojimas
  Užtepkite šio byrėjimui atsparaus blakstienų tušo, pradėdama nuo išorinių ir judėdama link vidinių blakstienų. Lėtai perbraukite lengvai slystančiu šepetėliu nuo šaknų iki galiukų. Tepdama keletą sluoksnių, neleiskite ankstesniajam išdžiūti. Rezultatas – apimtis be gumulėlių akimirksniu.
   
   
  Apie MAYBELLINE NEW YORK
   
  Visame pasaulyje garsus dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklas įkurtas dar 1915 m. Šio prekės ženklo atsiradimą įkvėpė dinamiškas ir kvapą gniaužiantis Niujorkas – viena iš svarbiausių mados sostinių pasaulyje. MAYBELLINE pažangių technologijų ir naujausių mados tendencijų derinys leidžia sukurti drąsią, stilingą, miesto žavesiu pulsuojančią kosmetiką, kurios galima rasti daugiau nei 130 pasaulio šalių parduotuvėse.

Aktualu kasdienai