NATURA SIBERICA VIVID VITAMINS daugiafunkcis plaukų ir kūno purškiklis, 125 ml

Prekės kodas: 4744183010888
 • 9,19 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • DOVANA - grožio priemonės meginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  NATURA SIBERICA VIVID VITAMINS
  daugiafunkcis plaukų ir kūno purškiklis
   
  Purškiklis drėkina ir puoselėja plaukus, odą, teikia jiems žvilgesio. Veikliosios medžiagos drėkina ir aprūpina plaukus ir odą maitinamosiomis medžiagomis. Priemonė apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Šiaurinių tekšių ir laukinių gervuogių ekstraktai turi vitamino C, padeda atkurti odos ląstelių struktūrą, teikia odai elastingumo. Japoniškų akacijų ekstraktas - gamtinis rutino šaltinis, skatina odos ląstelių atkūrimą. Daūrinių rožių ekstraktas turi B, E vitaminų ir keratino, atkuria plaukų struktūrą, stiprina plaukus.
   
  Sudėtyje yra
  Šiaurinių uogų ekstraktų, augalų ekstraktų, vitamino A, vitamino E, šiaurinių tekšių ekstrakto, laukinių gervuogių ekstrakto, Japoniškų akacijų ekstrakto, Daūrinių rožių ekstrakto, blizgių dalelių.
   
  Naudojimas
  Priemone purkškite drėgnus arba sausus plaukus, kūną.
   
   
  Apie NATURA SIBERICA
   
  NATURA SIBERICA – grožis turi būti natūralus! NATURA SIBERICA – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro iš laukinių žolelių. NATURA SIBERICA kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su sertifikuotais ECOCERT ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Aktualu kasdienai