AA SKIN BOOST HA+ dieninis/naktinis veido kremas, 50 ml

Prekės kodas: 5900116033716
 • 9,49 €
 • 5,69 €
 • -40%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • DOVANA - grožio priemonės meginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  AA SKIN BOOST HA+
  dieninis bei naktinis veido kremas
   
  Dieninis bei naktinis kasdienio naudojimo kremas intensyviai drėkina ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Sudėtis papildyta HYDRO - LOCK veikliųjų medžiagų deriniu, hialurono rūgštimi, odą apsaugančia lipidų sistema, vitaminu E. Šį kremą rekomenduojama naudoti žmonėms, kurių odą būtina drėkinti, atkurti ir apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda aprūpinama būtinu drėgmės kiekiu ir maitinamosiomis medžiagomis. Ji tampa glotnesnė, elastingesnė, švelnesnė, nepriekaištingos išvaizdos oda.
   
  Sudėtyje yra
  HYDRO - LOCK veikliųjų medžiagų derinio, hialurono rūgšties, lipidų sistemos, vitamino E.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite nedideliu kremo kiekiu švarią veido ir kaklo odą, iškirptės sritį. Netepkite aplink akis.
   
   
  Apie OCEANIC
   
  OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių gamintoja Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Aktualu kasdienai