AA MEZZO LASER 40+ dieninis kremas, 50 ml

Prekės kodas: 5900116020754
 • 7,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • DOVANA - grožio priemonės meginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  AA MEZZO LASER 40+
  dieninis kremas
   
  AA MEZZOLASER tai naujos kartos kosmetikos gaminių serija, įkvėpta naujausių kosmetologijos ir estetinės medicinos atradimų. Šios linijos pagrindiniai ingredientai yra heksapeptidas NG+ bei hialurono rūgštis.
   
  Atkuriamojo kremo sudėtyje esantis heksapeptidas NG+ paslepia negilias, gilias ir mimikos raukšles bei neleidžia joms įsitvirtinti. Hialurono rūgštis drėkina ir užpildo raukšles bei gali akimirksniu išlyginti odą. Vitaminas E stabdo odos senėjimą, kurį sukelia neigiamas laisvųjų radikalų ir UV spindulių poveikis. Mikropigmentai švelniai šviesina odą bei suteikia jai gaivumo ir švytėjimo.
   
  Sudėtyje yra
  Heksapeptido NG+, hialurono rūgšties, vitamino E, mikropigmentų.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą tepkite nuvalytą veido ir kaklo odą, iškirptės sritį. Netepkite odos aplink akis.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas AA MEZZOLASER 40+ odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie OCEANIC
   
  OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių gamintoja Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Aktualu kasdienai