AA GOLDEN CERAMIDES veido kremas, 50 ml

Prekės kodas: 5900116027890
 • 11,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • DOVANA - grožio priemonės meginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  AA GOLDEN CERAMIDES
  veido kremas brandžiai odai skirtas mišriai ir normaliai odai prižiūrėti.
   
  Aksomo švelnumo kremo sudėtyje esantys aukso keramidai yra kompleksinė odos priežiūra. Kremo sudėtyje esanti naujos kartos hialurono rūgštis - tai išskirtinis veikliųjų medžiagų derinys, kuris suteikia odai glotnumo ir elastingumo. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios saugo kolageno pluoštą nuo ardomųjų veiksnių ir priklausomai nuo odos poreikių aprūpina ją būtinomis medžiagomis. Kremas greitai įsigeria į odą, suteikia aksomo švelnumo ir ilgai išliekantį matinį atspalvį. 24K auksas skatina natūralią kolageno sintezę, suteikia odai švelnumo ir glotnumo. Keramidai skatina odos ląstelių atkūrimą, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis ir suteikia odai elastingumo. Gerina odos būklę. Activmatt veikliųjų medžiagų derinys sugeria odos riebalų perteklių, teikia matinį atspalvį. Išskirtinis multilipidų derinys užtikrina veikliųjų medžiagų patekimą ir veikimą visuose odos sluoksniuose.
   
  Sudėtyje yra
  Aukso keramidų, kosmetinio aukso 24K, oligopeptidų, hialurono rūgšties,  Activmatt veikliųjų medžiagų derinio, multilipidų derinio.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą, iškirptės sritį, netepkite aplink akis.
   
   
  Apie OCEANIC
   
  OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Aktualu kasdienai