MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING plaukų purškiklis 250 ml

Prekės kodas: 621732600247
  • 9,59 €
  • 5,75 €
  • -40%

MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING
plaukų purškiklis skirtas sausiems plaukams ir skilinėjantiems jų galiukams prižiūrėti.
 
Stiprinamasis lengvos tekstūros purškiklis drėkina, atgaivina ir stiprina sausus plaukus ir skilinėjančius jų galiukus. Purškiklio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, atkuria ir atgaivina plaukus ir skilinėjančius jų galiukus. Priemonė padeda išvengti plaukų vėlimosi, suteikia plaukams žvilgesio. Ji skatina augimą ir tausoja plaukų spalvą.
 
Sudėtyje nėra
Sulfatų.
 
Sudėtyje yra
Kofeino, ženšenio, vitamino E.
 
Naudojimas
Purkškite drėgnus arba sausus plaukus. Purkškite tolygiai, nuo šaknų iki galiukų, šukuokite šukomis ir palikite džiūti. Geriausiam rezultatui pasiekti, norint paskatinti sveikų plaukų augimą, švelniais judesiais pamasažuokite galvos odą.
 
Geriausiam rezultatui pasiekti
Kartu naudokite ir kitas MARC ANTHONY GROW LONG plaukų priežiūros priemones.
 
 
Apie MARC ANTHONY
 
MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.
 

Aktualu kasdienai