EO LABORATORIE ZOLOTOJE kūno ir plaukų muilas 450 ml

Prekės kodas: 4627089430762
  • 5,99 €
  • 3,59 €
  • -40%

EO LABORATORIE ZOLOTOJE
kūno ir plaukų muilas
 
EO LABORATORIE kūno ir plaukų muilas, kuris papildytas natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 92 % augalinės kilmės medžiagų. Sudėtis taip pat papildyta natūraliais konservantais bei dažikliais. Organinis kakavos sviestas turi maitinamųjų, minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių, kurios prižiūri ir puoselėja, atkuria pažeistus, sausus ir silpnus plaukus, stiprina juos ir suteikia žvilgesio. Argano aliejus turi maitinamųjų ir atkuriamųjų savybių, kurios atkuria bei atgaivina odą ir plaukus. Taukmedžio sviestas didina odos tonusą bei gali jauninti odą ir atkurti plaukus. Atalių aliejus pasižymi maitinamosiomis savybėmis, kurios saugo nuo odos ir plaukų drėgmės praradimo. Simondsijų aliejus minkština, atkuria odą bei apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio odą ir plaukus.
 
Sudėtyje nėra
SLS, parabenų ir silikonų.
 
Sudėtyje yra
Organinio kakavos sviesto, argano aliejaus, taukmedžio sviesto, atalių aliejaus, simondsijų aliejaus, natūralių konservantų, natūralių dažiklių.
 
Naudojimas
Tepkite nedidelį kiekį ant odos ir plaukų, pamasažuokite, nuplaukite vandeniu.
 
 
Apie EO LABORATORIE
 
EO LABORATORIE - tai natūrali kosmetika. Produktai kuriami natūralių aliejų ir ekstraktų pagrindu bei naudojant naujausios kartos pažangiausias mokslines technologijas. Augalinės kilmės ingredientai produktų sudėtyje sudaro nuo 95 iki 100 %. EO LABORATORIE priemonių asortimente naudojami tik natūralūs konservantai ir dažikliai.

Aktualu kasdienai